7.PRAMONINIAI KEITIKLIAI E-LINK

 

Pramoniniai keitikliai Optika-Ethernet

1.Industrinis (pramoninis) optinis keitiklis E-LINK LNK-GY1100S-20.ZN kodas 580646

LNK-GY1100 "Industrial Media Converter" serija yra padidinto atsparumo  industriniai optiniai keitikliai, skirti patikimai dirbti tokiose griežtose aplinkose kaip pramoninėse gamyklose,lauko spintose ir kitokioje pavojingoje aplinkoje.

   Keitikliai padeda pašalinti EMI ir RFI problemas padeda įveikti atstumo apribojimus naudojant vario kabelius.Naudodami "Industrial Media Converter",jūsų vario pagrindu pagaminta įranga yra perjungiama į optinio pluošto technologiją. Medijos keitikliai gali prisijungti prie 10Base-T arba 100Base-TX prievadų ir suteikia 100 Base-FX skaidulinį optinį jungtį 20-120 km nuotoliui.

Optinis keitiklis E-LINK LNK-GY1100S-20 yra skirtas darbui su vienamodžiu (singlemode) šviesolaidiniu kabeliu.

Keičia 10/100Base-TX į 100Base-FX.

Maksimalus perdavimo atstumas – 20 km.

Prievadai: RJ45 ir dviejų skaidulų SC jungtis.  Standartai: IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, , IEEE 802.3x Flow Control.

Palaiko automatinį suderinimą MDI/MDI-X.

Maitinimo įtampų diapazonas – 12–48 VDC (4 kontaktų jungtis)

Naudojama galia-12W Max,0,5A/24V

Maitinimo linijos apsauga – 4 KV.

Signalinio kabelio apsauga – 2 KV.

Darbo temperatūros diapazonas –  –40 °C iki +80 °C

Vidutinis laikas iki gedimo atsiradimo normaliomis sąlygomis (Mean time between failures (MTBF)-daugiau kaip 300,000 val.

Aliuminio korpusas

Apsaugos nuo išorės poveikio klasė – IP40.

Gabaritai-78 x 98 x 32mm

Svoris-270gr.

Tvirtinamas ant DIN bėgelio arba ant sienos.

 Atitinka normatyviniams reikalavimams:

Ethernet:

Standartai:IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX,IEEE802.3 100Base-FX,IEEE802.3X srauto valdymas

Apdorojimo būdas:Saugoti ir perkelti.Pusiau dvipusis, pilnai dvipusis

Greitis:148 800 pikselių (100 Mbit / s)

Kabeliai: 100Base-TX: Cat5 arba aukštesnė kategorija

Maksimalus atstumas: Cat5 UTP iki 100m

Saugumas: UL 60950-1

EMS:

• IEC (EN) 61000-4-2 (ESD): ± 8 kV kontaktinė iškrova, ± 15 kV oro iškrova

• IEC (EN) 61000-4-3 (RS): 10 V / m (80 ~ 1000 MHz)

• IEC (EN) 61000-4-4 (EFT): maitinimo linija: ± 4kV; Signalo kabelis: ± 2kV

• IEC (EN) 61000-4-5 (Surge): maitinimo linija: ± 4 kV CM / ± 2 kV DM; Signalo kabelis: ± 2kV

• IEC (EN) 61000-4-6: 3V (10kHz ~ 150kHz), 10V (150kHz ~ 80MHz)

• IEC (EN) 61000-4-16: 30V cont. 300V, 1s

• IEC (EN) 61000-4-8

EMC: EN61000-4-8

Smūgiams: IEC 60068-2-27

Laisvas kritimas: IEC 60068-2-32

Vibracija: IEC 60068-2-6

EMI: FCC 15 dalis, B poskyris, A klasė, EN 55022 A klasė

Industrial (Pramonė): IEC61000-6-2

DIN bėgelis: EN50155, EN50121-4

Panaudojimo būdas

2.Industrinis (pramoninis) optinis komutatorius su PoE E-LINK LNK-GY104GP-20.ZN kodas 

 LNK-GY104GP serijos nevaldomas Ethernet PoE komutatorius skirtas patikimai dirbti tokiose griežtose aplinkose kaip pramoninėse gamyklose,lauko spintose ir kitokioje pavojingoje aplinkoje.Jis priskiriamas energijos išteklių įrangai, kuri gali būti naudojama IEEE maitinimui 802.3af /at suderintuose maitinamuosiuose įrenginiuose, pašalina papildomųįrangos maitinimo laidų laidų poreikį. Galia Naudodami "Power

Over Ethernet (Galia per Ethernet)" technologiją galima pajungti "PoE" aktyvintus įrenginius pvz. IP stebėjimo kamera, belaidis prieigos taškas, VoIP telefono komplektas, POS sistema, pramoniniai jutikliai,valdikliai ir apsaugos kortelių skaitytuvas. Paprasta ekspoatacija,puiki kokybė ir konkurencinga kaina,tai yra ekonomiškas sprendimas jūsų pramoniniam Ethernet tinklui ir turi prieigą prie šviesolaidinio tinklo.

Specifikacija:

 4 prievadai RJ45 su PoE (angl. Power over Ethernet) 10/100/1000 TX 1 prievadas 1000 FX uplink su dviejų skaidulų SC jungtimi.

Maksimalus perdavimo atstumas – 20 km  su vienamodžiu (Single-mode) kabeliu.

Palaikomi standartai: IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3z 1000-BASE-X, IEEE 802.3x Flow Control (Full-Duplex), IEEE 802.3af PoE, IEEE 802.3at PoE Plus.

Palaiko automatinį suderinimą :Auto MDI/MDI-X.

PoE galia vienam prievadui – 30W prie 48 VDC.

Bendras PoE biudžetas – 120 W.

PoE paskirstymas pagal kontaktus: 1/2(+), 3/6(-).

Turi apsaugą nuo viršsrovio.

Maitinimo linijos apsauga – 4 KV.

Signalinio kabelio apsauga – 4 KV.

Maitinimo įtampų diapazonas – 48 VDC–56VDC.

Darbo temperatūrų diapazonas –  –40 °C iki +85 °C

Apsaugos nuo išorės poveikio klasė – IP40.

Aliuminio korpusas:Puikus šilumos išsklaidymas be aktyvinio ventiliatoriaus.

Gabaritai:138mm X 112mm X 60mm.

Svoris:620gr.

Tvirtinamas ant DIN bėgelio arba ant sienos.

E-LINK LNK-GY104GP-20 vartotojo instrukcija (angl.k.)
E-LINK LNK-GY104GP-20 user manual K.pdf
Adobe Acrobat Document 2.9 MB

3.MIni Industriniai (pramoniniai)l PoE optiniai keitikliai.

  Mini Industrial PoE Media Converters

3.1.Mini Industrinis (pramoninis keitiklis) 10/100/1000Base-T į 100/1000Base-X SFP Ethernet.Modelis:LNK-IMC3012-SFP.

     Mini Industrial 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP Ethernet Media Converter

Product Name:Mini Industrial 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP Ethernet Media Converter

Product Model:LNK-IMC3012-SFP

Highlights:Support 100Base-FX or 1000Base-X dual mode (auto detection) SFP

Supports DIN-Rail & Wall-mount installation

Category:Hardened Industrial Media Converters & Ethernet Switch.

Profile. 

Mini Industrial 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP Ethernet Media Converter

LNK-IMC3012-SFP is a DIN rail type media converter that supports external SFP Modules and meets EN55022 standard. It is a hardened grade product whose operating temperature range is -40°C to +75°C. LNK-IMC3012-SFP supports 10/100/1000Base-T and 100/1000Base-X SFP Port. The Ethernet port supports both half-duplex and full-duplex mode. Users can use different type of SFP modules (single-mode/multi-mode fiber, 1/2 core) as needed.

Specification

Ethernet

Standards:

IEEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3ab 1000Base-T

IEEE802.3z 1000Base-X

Processing Type:

Store-and-Forward

Forward Filter Rate:

14,880pps (10Mbps)

148,800pps (100Mbps)

1,488,000pps (1000Mbps)

Packet Buffer Memory:

1 Mbit

Max Packet Length:

9K Bytes

Address Table Size

2048K MAC Addresses

Interface

Connector:

1x RJ45

Optical Port:

1 x SFP 1000Base-X or 100Base-FX (auto detection)

Electrical and Mechanical

Input Power:

12~48VDC, 2-pin terminal block

Power Consumption:

3W Max.

LED Indicators:

PWR:

Power Status

RJ45:

LINK/Activity

SFP:

LINK

Dimensions (WxDxH):

96 x 80 x 31 mm

Weight:

0.25Kg

Casing:

Aluminum Case

Mounting Options:

DIN-Rail / Wall-mount

Environmental

Operating Temperature:

-40°C to 75°C (-40°F to 167°F)

Storage Temperature:

-40°C to 85°C (-40°F to 185°F)

Relative Humidity:

5% to 95% non-condensing

MTBF

> 200,000 hrs

Regulatory Approvals

ISO9001, CE, FCC, RoHS

EMI:

EN55022:2010+AC: 2011, Class A

EN 61000-3-2: 2006+A1: 2009+A2: 2009

EN 61000-3-3: 2013

EN55024: 2010

EMS:

IEC 61000-4-2: 2008 (ESD)

IEC 61000-4-3: 2010 (RS)

IEC 61000-4-4: 2012 (EFT)

IEC 61000-4-5: 2014 (Surge)

IEC 61000-4-6: 2013 (CS)

IEC 61000-4-8: 2009 (PFMF)

Features

►     1-port 10/100/1000BASE-T RJ45 with auto MDI / MDI-X function

►     1 SFP Port, 100Base-FX or 1000Base-X dual mode (auto detection)

►     Supports Link Fault Pass Through

►     Supports Full/Half-duplex, Auto-negotiation

►     9K Bytes Jumbo Frame

►     Extensive LED indicators for network diagnostics

►     12~48VDC Terminal Block Power Input

►     Supports DIN-Rail & Wall-mount installation

►     Environmentally hardened -40°C to 75°C

        (-40°F to 167°F) operating temperature

Mini Industrial PoE Media Converters:
1. Mini Industrial 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP Ethernet Media Converter
2. Mini Industrial 100/1000BASE-X SFP to 10/100/1000BASE-T 30W PoE+ Media Converter
3. Mini Industrial 1-Port 100/1000X SFP to 1-Port 10/100/1000T 60W PoE++ Media Converter
4. Mini Industrial 1-Port 100/1000X SFP to 2-Port 10/100/1000T Media Converter
5. Mini Industrial 1-Port 100/1000X SFP to 2-Port 10/100/1000T 30W PoE+ Media Converter
6. Mini Industrial 1-Port 100/1000X SFP to 2-Port 10/100/1000T 60W PoE++ Media Converter

 

4.Nuoseklios sąsajos įrenginių serveriai.

  Galimybė virtualiai valdyti bet kokį elektroninį prietaisą per vietinį tinklą ar internetą keičia mūsų pasaulį. Įmonės nori stebėti, diagnozuoti problemas ir valdyti savo prietaisus nuotoliniu būdu, ir ši funkcija jų verslui leidžia pasiekti daug didesnį efektyvumą. Bendraudamas su klientais supratau, kad dar daugelis inžinierių nežino, kokie įrenginiai ir prietaisai leidžia jiems tai padaryti. Todėl pristatau nuoseklios sąsajos įrenginių serverius (angl. Serial Device Server) – įrenginius, galinčius sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus. Šie įrenginiai ypač aktualūs energetikos, silpnų srovių, automatikos įmonėms, nes jos naudoja įranga, turinčią nuoseklias sąsajas (RS232, RS422, RS485).

         Pagrindinis nuoseklios sąsajos serverio tikslas ir paskirtis – COM sąsajos duomenų perdavimas per „Ethernet“ / interneto tinklą. Signalų perdavimo terpė gali būti varinis kabelis, bevielis LAN arba GSM tinklas. GSM pramoninius modemus su integuota nuoseklios sąsajos serverio funkcija gamina daugelis gamintojų, o Lietuvoje populiariausi iš šios kategorijos yra „Conel“ bei „Viola Systems“. Šių gamintojų modemai gali perduoti nuoseklios sąsajos RS232 / 422 / 485 signalus GPRS / EDGE / 3G tinklais. Tam tikri modeliai turi integruotus protokolus (IEC-101, IEC104, Modbus, MBus).

       Nuoseklios sąsajos serveriai gali dirbti įvairiais režimais – „Virtual COM“, „Serial Tunnel“, „TCP server“, „TCP client“, „UDP mode“. Konfigūracijos galimybės skiriasi priklausomai nuo gamintojo, pvz. „Korenix“ gamybos nuoseklios sąsajos serveriai gali dirbti visais penkiais išvardintais režimais, tuo tarpu „Comtrol“ įrenginiai dirba tik trimis („Virtual COM“, „Serial tunnel“ ir „TCP client“). Renkantis nuoseklios sąsajos serverį, reikia iš anksto atkreipti dėmesį į jo galimybes, o dar geriau, jeigu yra galimybė pabandyti įrenginius iš anksto.

 „Serial Tunnel“ – naudojamas tada, kai norima pailginti COM sąsajos kabelį per „Ethernet“ tinklą, pvz., tarpusavyje sujungiami du įrenginiai, kurie bendrauja RS232 / 422 / 485 sąsaja ir yra nutolę vienas nuo kito dideliu atstumu.

 „TCP serveris“ – šiame darbo režime nuoseklios sąsajos įrenginių serveris suteikia unikalų IP adresą. Serveris pasyviai laukia, kol į jį bus kreiptasi, o po kreipimosi leidžia sudaryti ryšio kanalą ir perduoti duomenis iš nuoseklios sąsajos įrenginio.

 „TCP klientas“ – šiuo režimu dirbantis nuoseklios sąsajos serveris sukuria ryšio kanalą su nutolusiu kompiuteriu tada, kai gauna duomenis, kuriuos reikia persiųsti. Duomenų siuntimas vyksta abiejomis kryptimis. Kai duomenų siuntimas bus baigtas, ryšio kanalas bus uždarytas.

  „Virtual Com“ – populiariausias nuoseklios sąsajos įrenginių serverio konfigūravimo būdas, kuomet kompiuteryje yra sukuriama „Virtual COM“ sąsaja ir ja kompiuteris RS232 duomenis, ateinančius per „Ethernet“ tinklą, supranta kaip tiesiogiai prijungtą RS232 sąsają. Čia reikalinga speciali programinė įranga, kurią tiekėjas pateikia kartu su įrenginiu.

„UDP režimas“ – šis darbo režimas yra skirtas sistemoms ir sprendimams, kuriems reikalingas greitas, tačiau negarantuotas duomenų persiuntimas (protokolo UDP lygmuo nereikalauja patvirtinimų).

   Nuoseklios sąsajos įrenginių panaudojimas kartu su mobiliojo ryšio modemais suteikia įmonėms galimybę stebėti ir valdyti savo įranga praktiškai iš bet kur ir bet kuriuo stebėtojui patogiu metu.

4.1.E-LINK_RS-232/422/485  LNK-277 serijos nuoseklios sąsajos įrenginio serveris į optiką.

Extends RS-232 / RS-422 / RS-485 transmission up to 2Km on MMF, 80Km on SMF

Model: LNK-277 Series

 Overview

 LNK-277 Series is an industrial grade RS-232 / RS-422/ RS-485 to fiber optic converter which converts a standard RS-232 / RS-422 / RS-485 transceiver to a fiber optic link as to extend the serial signal up to 2Km on multimode fiber and 80Km on single mode fiber. This unit is enclosed in an industrial wall mount compact size rugged steel case.

 Features

· Plug-and-play, hot pluggable

· Extends RS-232 / RS-422 / RS-485 transmission up to 2Km on MMF, 80Km on SMF

· Industrial Wall Mount Compact size rugged case

· Protects against electrical interference and chemical corrosion

· Built-in surge and static protection

· Diagnostic and unit indicator LEDs

Wide temperature range (-25°C to +70°C)

Application:

Standard

EIA /TIA RS232, RS-422, RS-485

Fiber Connector

SC standard, ST/FC optional

 

Fiber Distance

50/125um MMF: 2Km, 62.5/125um MMF: 5Km, 9/125 SMF:20/40/60/80Km

Serial Connector

RS-232, RS-422, RS-485: phoenix terminal

Serial Distance

RS232: 15 meters, RS-422, RS-485: 1500 meters

Rate

0-120Kbps

Baud Rate

300 Baud to 115,200 Baud

RS-232

IN, OUT, GND

RS-485

D+, D-, GND

RS-422

R+, R-, T+, T-, GND

Power Supply

110V ~ 240VAC to 5VDC with external power adapter

Power rate

5-40V, 2W

Static protection

15KV electric static discharge (ESD) protection

Surge protection

1500W/sec surge protection

Operation Temperature

-25°C to +70°C

Storage Temperature

-40°C to +85°C

Storage Humidity

5%~90% non-condescending

Dimensions

110(L)*104(W)*28(H) mm

Weight

0.3kg/pcs

Ordering Information

Model

Description

 

LNK-277M

RS232/RS422/RS485 serial to fiber converter, Phoenix terminal, Multimode, Dual Fiber, 2Km, SC

 

LNK-277S-20

RS232/RS422/RS485 serial to fiber converter, Phoenix terminal, Single

Mode, Dual Fiber, 20Km, SC

 

LNK-S277-20A

ZN Kodas 580620

RS232/RS422/RS485 serial ports to fiber converter, Phoenix terminal, Single Mode, Single Fiber, TX: 1310nm, RX: 1550nm, SC, standalone,

external power adaptor

 

LNK-S277-20B

ZN Kodas 580621

RS232/RS422/RS485 serial ports to fiber converter, Phoenix terminal,

Single Mode, Single Fiber, TX: 1550m, RX: 1310nm, SC, standalone, external power adaptor

The LNK-S277-20A and LNK-S277-20B SERIAL provides a fiber converter solution to extend RS-232 or RS-485/422 transmission distance up to 20km over a single strand of single mode 9/125um fiber. You must pair the A model using Tx:13100/Rx:1550nm with the complementary B model ,having Tx:1550nm and Rx:1310nm instead.

E-LINK RS232,422,485 Serial data sheet
E-link RS232,422,485 Serial to Fiber Opt
Adobe Acrobat Document 122.6 KB

4.2.E-LINK_SE001 Pramoninis 1-os RS-232/422/485 nuoseklios sąsajos įrenginio serveris.ZN Kodas

LNK-SE001 1Port RS-232/RS-485/RS-422 to Ethernet serial server (10/100M)

Overview:

LNK-SE001 is serial device server which can connect with network fast

Provides one RS-232/485/422 (RS-232: DB9M, RS-484/422: 4 bits terminal block) and 1 10/100Base-T(X) Ethernet port, it can manage the disperse serial device or host computer by network, easily and convenience

Setting or software upgrade by serial program group in apply, supports TCP, UDP, ARP, ICM and DHCP protocol, supports Windows native COM and auto-connect function once the network intermit

In addition, LNK-SE001 provide the management collocate tools that based Windows flat roof

Can lead the user manage and configure facility step by step, all of the setting can be done by network or serial

Supports pass gateway and router, easily for user to set IP address, server and client mode, size of data

Can realize the serial device connect with network by simply setting.

Features:

1. Three-in-one RS-232/RS-485/RS-422 serial interface

2. Supports 10/100m auto-sensing Ethernet

3. Supports 300-115.2kbps

4. Supports TCP, UDP, ARP, ICMP, HTTP and DHCP protocol

5. Supports across gateway, router communication

6. Supports standard TCP/IP socket

7. Supports virtual serial driver access and auto connect after the network disconnect

8. Provide bath installation Windows configure tool

9. Choice of configuration methods: Windows, TELNET and WEB

10/100Base-T/X Ethernet Port RS-232/RS-485/RS-422 to Ethernet Converter Data Sheet
E-link Serial to Ethernet Converter Data
Adobe Acrobat Document 195.7 KB