PRAMONINIAI ADAPTERIAI IR JUNGTYS

   ODVA-SC rinkiniai užtikrina aplinkos sandarumą ir mechaninę apsaugą vienos skaidulos  paprastoms SC stiliaus jungtims. Agregatai garantuoja lengvą, vieno žingsnio sujungimo sistemą su kombinuotu stūmimo ir traukimo įterpimu ir bajoneto tipo mechaniniu skląsčiu. ODVA-SC siūlo greitus montavimo sprendimus ir gerai suderina su ODVA talpykla. Kabelis gali būti nearmuotas arba armuotas. Pramoninis simplex SC mazgas buvo ratifikuotas kaip „standartinė sąsaja“ ODVA* (Open DeviceNet Vendors Association) kaip naujos kartos pramoninė jungtis. Pramoniniai skydo tvirtinimo plastikiniai adapteriai yra sandarus šviesolaidinės jungties įvadas. Nauji pramoniniai integruoti flanšinio tvirtinimo adapteriai yra skirti sandariems, šalia esantiems pritaikymams. Adapterio viduje yra viena plastikinė arba metalinė sklendė, kuri uždengia abu SC simplex prievadus ir užtikrina vidinio pluošto jungties apsaugą nuo dulkių ir lazerio.

   ODVA SC/LC/MPO tipo adapteriai atitinka IP67 ar IP68 aplinkosaugos sandarumo reitingus ir yra idealus pasirinkimas pigiems ir lengvai naudojamiems pramoniniams šviesolaidžiams, šviesolaidžiams jungiamimes prie antenos (FTTA) ar bet kokioms kitoms atšiaurioms aplinkos apsaugos priemonėms. Apsauginis dangtelis nuo dulkių yra idealus būdas apsaugoti jungiamuosius šviesolaidžius nuo mechaninio poveikio ar atsitiktinio pažeidimo, kai jis nėra prijungtas prie tvirtos kabelių sistemos lizdo.

1.ODVA SC/UPC SM Simplex adapteris.ZN Kodas 588023

(ODVA SC Simplex Waterproof Fiber Optical Adapter)

ODVA SC Simplex vandeniui atsparus adapteris naudojamas atšiaurioje pramoninėje ar lauko aplinkoje,montuojamas korpuso šone prie skydo arba korpuso.Tai viengubas  vienmodis (Singlemode) SC tipo praėjimo lizdas (SC/SC adapteris) su simplex SC kištukiniais lizdais.Jis leidžia greitai sujungti dvi SC tipo jungtis tarpusavyje iš skirtingų skydo ar korpuso pusių.Tam tikslui yra panaudotas  atleidžiamas ketvirtį pasukamas bajonetinis fiksatorius.Sujungimas turi tarpiklių sandariklius ir užtikrina IP67 atsparumą vandeniui ir apsaugą nuo dulkių.

Savybės.

Atitinka IP67 standartus.

Nereikia jokių įrankių.

Bajonetinio stiliaus užrakto mechanizmas.

Sukurta naudoti atšiaurioje aplinkoje.

Galimi visi šviesolaidinių kabelių (Multimode,Singlemode) tipai.

Platus temperatūrų diapazonas ir platus vidaus ir lauko kabelių pasirinkimas.

Lengvas naudojimas, patikimas ir ekonomiškas montavimo specifikacijos.

Specifikacija.

Adapterio tipas:SC/SC Simplex

Galimas pajungimų skaičius:500

Įnešamas slopinimas:≤0.35dB

Sandarumo klasė:IP67

Degumo klasė:UL94-V0

Darbo temperatūros rėžimai:-40°C~70°C

Saugojimo temperatūra:-55°C~85°C

Panaudojimo sritys.

Atšiauri aplinka, kurioje yra cheminių medžiagų, ėsdinančių dujų ir skysčių, ir įprastos vietos.

Pramoninės įmonės viduje ir išorėje kur įranga yra susieta su pramoniniais Ethernet tinklais.

Nuotolinės sąsajos programos, tokios kaip bokštai ir antenos, taip pat FTTX PON ir namų programose

Mobilieji maršrutizatoriai ir interneto aparatinė įranga.

Dviejų šviesolaidinių ričių tarpusavio apjungimas su LC Duplex IP68 sujungimais