Armuoti jungiamieji šviesolaidžiai

Armuoti jungiamieji šviesolaidžiai.

   Armored Fiber Optic Patch Cord

 

Armuotų jungiamųjų šviesolaidžių charakteristikos:

   1.Šio tipo jungiamasis šviesolaidis papildomai yra sutvirtintas kevlaru (stiklo pluoštu);

   2. Nerūdijančio plieno metaline gofra patikimai apsaugo šviesolaidines skaidulas nuo mechaninio ir graužikų poveikio;

   3.Metalinis specialios konstrukcijos pintas tinklelis leidžia apsaugoti skaidulas nuo pažeidimo,išsaugant kabelio lankstumą ir standartinio kabelio gabaritus;

   4.Atsparus tempimo jėgai;

   5.Lengvai montuojamas.

 Toks jungiamasis kabelis gali turėti nuo 1 iki 8 vienamodžių (9/125) ar daugiamodžių  (50/125 ar 62,5/125) skaidulų.

 Gali būti  su SC, FC, ST, LC, MU ar MTRJ,E2000 tipo šviesolaidinėmis jungtimis.

Skaidulos tipas:G652, G655, G657, OM2, OM3, OM4.

Izoliacijos tipas: PVC LSZH,OFNP.

Spalva:Mėlyna,geltona,raudona,žydra. 

1.Armuoti jungiamieji šviesolaidžiai vienamodžiai (single mode).

1.1.Armuotas jungiamasis šviesolaidis vienos skaidulos viename vamzdelyje

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with one core

Specification:

Structure:

1. 0.9MM tight-buffered fiber+ Flexible metal tube + Armid yarn +Stainless steel braid + jacket

2). Stainless steel tube:material:SUS204

Outer diameter(D):1.65±0.05mm

Insider diameter (d): 1.15±0.05mm

Width:0.85±0.05mm

Thickness(t):0.25±0.02 mm

Gap(p):0.22±0.02 mm

Compression resistant strength:≥3000N/100MM

3). Armyarn:

   model:1000dtex

 Number:1 branch outside the stainless steel tube 

4). Stainless steel braid:

   material:SUS304

   Thickness:0.07mm

   Number: 3 branch

   Tensile strength:Short term:≥200N: long  term:≥100N.

 5). jacket:

    Material:PVC/LSZH/PU/OFNP/PE

   Thickness(t):0.45±0.05 mm

    Outer diameter(D):3.0±0.1mm

   Length:500-2000M

   Cable weight: 14kg/km approx 

PRITAIKYMAS:

  -CATV Sistemos;

  -Telekomunikacijos;

  -Optiniai tinklai;

  -FTTH (optika į namus);

  -Didelio greičio perdavimo sistemos;

  -Testavimo instrumentai.

1.2.Armuotas jungiamasis šviesolaidis dviejų skaidulų viename vamzdelyje

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with two cores

Specifikacija.

Item   Units Single Mode   Multimode  
               
Core/Mode    μm 9.2±0.4μm@1310nm        50±2.5μm      62.5±2.5μm  
Diameter 10.4±0.8μm@1550nm      
           
Cladding Diameter.(Apvalkalo skersmuo)    μm 125±1μm         125±1μm      125±1μm  
               

Max. Attenuation

(Max.Slopinimas)

  dB/km 0.4dB/km@1310nm   3.5dB/km@850nm   3.5dB/km@850nm  
0.3dB/km@1550nm   1.5dB/km@1300nm   1.5dB/km@1300nm  
         

Operating temperature

(Darbo temeraūra)

     ℃ -20~+70(PVC);-40~+90(LSZH/PU  
               
Outer diameter (Išorinis skersmuo)   mm     3.3±0.10mm    
               
Net weight (Sviris)   kg/km   26      
               
Allowable bending radius (leistinas lenkimo spindulys)   (mm)   Dynamic 15D; Static 10D    
           
Allowable tensile (leistina tempimo jėga)   (N                      200long-term 400(short-term)  
           
Crush resistant (Atsparumas spaudimui) N/100mm                     3000long-term 5000(short-term)  
               

PRITAIKYMAS:

  -CATV Sistemos;

  -Telekomunikacijos;

  -Optiniai tinklai;

  -FTTH (optika į namus);

  -Didelio greičio perdavimo sistemos;

  -Testavimo instrumentai.

1.3.Armuotas jungiamasis šviesolaidis dvigubas.

      Duplex Armored FO Cable

Specifikacija:

Item   Units Single Mode   Multimode  
               
Core/Mode    μm 9.2±0.4μm@1310nm        50±2.5μm      62.5±2.5μm  
Diameter 10.4±0.8μm@1550nm      
           
Cladding Diameter.(Apvalkalo skersmuo)    μm 125±1μm         125±1μm      125±1μm  
               

Max. Attenuation

(Max.Slopinimas)

  dB/km 0.4dB/km@1310nm   3.5dB/km@850nm   3.5dB/km@850nm  
0.3dB/km@1550nm   1.5dB/km@1300nm   1.5dB/km@1300nm  
         

Operating temperature

(Darbo temeraūra)

     ℃  -40~+90  
               
Outer diameter (Išorinis skersmuo)   mm          (2,85±10mm)*2                     (2,0±10mm)*2    
               
Net weight (Sviris)   kg/km                  36 32      
               
Allowable bending radius (leistinas lenkimo spindulys)   (mm)   Dynamic 15D; Static 10D    
           
Allowable tensile (leistina tempimo jėga)   (N                      200long-term 400(short-term)  
           
Crush resistant (Atsparumas spaudimui) N/100mm                     3000long-term 5000(short-term)  
               

PRITAIKYMAS:

  -CATV Sistemos;

  -Telekomunikacijos;

  -Optiniai tinklai;

  -FTTH (optika į namus);

  -Didelio greičio perdavimo sistemos;

  -Testavimo instrumentai.

1.4.Armuotas jungiamasis šviesolaidinis kabelis 2*LC/UPC-2*LC/UPC duplex 4SM G652D arba G657A1 150m.ZN Kodas 581373

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with four cores

Tai keturių skaidulų  vidaus/lauko armuotas šviesolaidinis kabelis.

Struktūra:

-keturios 0,6mm standaus buferio skaidulos;

-nerūdijančio plieno gofra;

-aramido (kevlaro) sluoksnis;

-nerūdijančio plieno tinklelis;

-Išorinė izoliacija.

 

Specifikacija:

-Išorinis diametras:4,5mm;

-skaidulos tipas SM G652D arba G657A1;

-Jungčių tipas:dvi dvigubos LC jungtys abiejuose galuose;

-Izoliacijos tipas:PVC arba LSZH;

Kabelio ilgis:150m

Svoris:7,0kg.

1.5.Armuotas jungiamasis šviesolaidinis kabelis 2*LC/UPC-2*LC/UPC duplex 4SM G652D arba G657A1 200m.ZN Kodas 581377

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with four cores

Tai keturių skaidulų  vidaus/lauko armuotas šviesolaidinis kabelis.

Struktūra:

-keturios 0,6mm standaus buferio skaidulos;

-nerūdijančio plieno gofra;

-aramido (kevlaro) sluoksnis;

-nerūdijančio plieno tinklelis;

-Išorinė izoliacija.

 

Specifikacija:

-Išorinis diametras:4,5mm;

-skaidulos tipas SM G652D arba G657A1;

-Jungčių tipas:dvi dvigubos LC jungtys abiejuose galuose;

-Izoliacijos tipas:PVC arba LSZH;

Kabelio ilgis:200m

Svoris:9,3kg.

1.6.Armuotas jungiamasis šviesolaidinis kabelis 2*LC/UPC-2*LC/UPC duplex 4SM G652D arba G657A1 250m.ZN Kodas 581379

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with four cores

Tai keturių skaidulų  vidaus/lauko armuotas šviesolaidinis kabelis.

Struktūra:

-keturios 0,6mm standaus buferio skaidulos;

-nerūdijančio plieno gofra;

-aramido (kevlaro) sluoksnis;

-nerūdijančio plieno tinklelis;

-Išorinė izoliacija.

 

Specifikacija:

-Išorinis diametras:4,5mm;

-skaidulos tipas SM G652D arba G657A1;

-Jungčių tipas:dvi dvigubos LC jungtys abiejuose galuose;

-Izoliacijos tipas:PVC arba LSZH;

Kabelio ilgis:250m

Svoris:10,35kg.

1.7.Armuotas jungiamasis šviesolaidinis kabelis 2*LC/UPC-2*LC/UPC duplex 4SM G652D 350m.ZN Kodas 581411

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with four cores

1.8.Armuotas jungiamasis šviesolaidinis kabelis 2*LC/UPC-2*LC/UPC duplex 4SM G657A1 350m.ZN Kodas 581420

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with four cores

Tai keturių skaidulų  vidaus/lauko armuotas šviesolaidinis kabelis.

Struktūra:

-keturios 0,6mm standaus buferio skaidulos;

-nerūdijančio plieno gofra;

-aramido (kevlaro) sluoksnis;

-nerūdijančio plieno tinklelis;

-Išorinė izoliacija.

 

Specifikacija:

-Išorinis diametras:4,5mm;

-skaidulos tipas SM G657A1;

-Jungčių tipas:dvi dvigubos LC jungtys abiejuose galuose;

-Izoliacijos tipas:PVC arba LSZH;

Kabelio ilgis:350m

Svoris:13,88kg.

1.9.Armuotas jungiamasis šviesolaidinis kabelis 2*LC/UPC-2*LC/UPC duplex 4SM G657A1 500m.ZN Kodas 581419

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with four cores

Tai keturių skaidulų  vidaus/lauko armuotas šviesolaidinis kabelis.

Struktūra:

-keturios 0,6mm standaus buferio skaidulos;

-nerūdijančio plieno gofra;

-aramido (kevlaro) sluoksnis;

-nerūdijančio plieno tinklelis;

-Išorinė izoliacija.

 

Specifikacija:

-Išorinis diametras:4,5mm;

-skaidulos tipas SM G657A1;

-Jungčių tipas:dvi dvigubos LC jungtys abiejuose galuose;

-Izoliacijos tipas:PVC arba LSZH;

Kabelio ilgis:500m

Svoris:18,50kg.

1.10.Armuotas jungiamasis šviesolaidinis kabelis 2*LC/UPC-2*LC/UPC duplex 4SM G652D 600m.ZN Kodas 581378

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with four cores

1.11.Armuotas jungiamasis šviesolaidinis kabelis 3*LC/UPC-3*LC/UPC duplex 4SM G657A1 500m.ZN Kodas 581428

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with six cores

SPECIFICATION:

6 Cores Indoor/Outdoor Armored Optical Cable.

Structure: 0.6MM tight-buffered fiber*6+stainless tube+ Aramid yarn +stainless steel braid +Aramid yarn +Outer jacket

Fiber Parameter:

 

NO:

Items

 

Unit

Specification (G657A1)

1

Mode Field Diameter

1310nm

μm

9.0±0.4

1550nm

um

10.1±0.5

2

Cladding Diameter

um

124.8±0.7

3

Cladding Non-Circularity

%

0.7

4

Core-Cladding Concentricity Error

μm

0.5

5

Coating Diameter

μm

245±5

6

CoatingNon-Circularity

%

6.0

7

Cladding-Coating Concentricity Error

μm

12.0

8

Cable Cutoff Wavelength

nm

λcc1260

 

Attenuation(max.)

1310nm

dB/km

0.35

1550nm

dB/km

0.21

 

Macro-BendingLoss

1turn×10mmradius@1550nm

dB

0.75

1turn×10mmradius@1625nm

dB

1.5

Mechanical and Environmental Characteristics:

Item

Singlemode

Multimode

Outer diameter

4.5mm

4.5mm

Cable weight

30kg/km approx

Operating temperature

PVC,OFNP is -20+70;TPU<LSZH,PE is -40+80

Storage temperature

-40+80

Tensile strength

Short term

800N

Long term

500N

Compression resistant strength

Short term

≥5000N/100MM

Long term

≥3000N/100MM

General attenuation

1310nm

≤0.4dB/km

850nm

≤3.0dB/km

1550nm

≤0.3dB/km

1300nm

≤1.0dB/km

Minimal Bending radius

≥30D

≥30D

Printing contents

OPTICAL CABLE SM(9/125)

4.5MM  6C  XXXXM

OPTICAL CABLE MM(62.5/125) 4.5MM  6C  XXXXM

Specifications:

Tight-buffered fiber

SM:G652/G655/G657/0.6mm PVC fiber

MM:50/125(OM3,OM4)62.5/125 /0.6mm fiber

Stainless tube

Material

SUS204

Outer diameter

2.8±0.2mm

Insider diameter

2.2±0.2mm

Thickness

0.30mm

Gap

0.2±0.1 mm

Aramid yarn

model

1100dtex

Number

2 branches outside the Stainless tube; 6 branches outside metal braid

Stainless steel braid

Material

SUS304

Material diameter

0.07mm

Number

3 Shares*16 spindles

Jacket

Material

PVCOFNPLSZHPETPU

Thickness

0.7±0.2mm

Outer diameter

4.5±0.3mm

Standard color

Blue or other

2.Armuoti jungiamieji šviesolaidžiai daugiamodžiai (multi mode).

   Jungiamieji daugiamodžiai (multi mode) armuoti šviesolaidžiai gaminami pagal užsakymą su įvairių tipų jungtimis ir reikiamo ilgio.

Skaidulos tipas:OM1, OM2, OM3, OM4;

Izoliacijos tipas: PVC LSZH,OFNP;

Galimos spalvos:Mėlyna,geltona,raudona,žydra.pilka.

Gali būti su SC, FC, ST, LC, MU ar MTRJ,E2000 tipo šviesolaidinėmis jungtimis.

Armuotų jungiamųjų šviesolaidžių charakteristikos:

1.Šio tipo jungiamasis šviesolaidis papildomai yra sutvirtintas kevlaru (stiklo pluoštu);

2. Nerūdijančio plieno metaline gofra patikimai apsaugo šviesolaidines skaidulas nuo mechaninio

ir graužikų poveikio;

3.Metalinis specialios konstrukcijos pintas tinklelis leidžia apsaugoti skaidulas nuo

pažeidimo,išsaugant kabelio lankstumą ir standartinio kabelio gabaritus;

4.Atsparus tempimo jėgai;

5.Lengvai montuojamas.

Toks jungiamasis kabelis gali turėti nuo 1 iki 8 daugiamodžių (50/125 ar

62,5/125) skaidulų.

Gali būti su SC, FC, ST, LC, MU ar MTRJ,E2000 tipo šviesolaidinėmis jungtimis.

Skaidulos tipas:OM1, OM2, OM3, OM4.

Izoliacijos tipas: PVC LSZH,OFNP.

Galimos spalvos:Mėlyna,geltona,raudona,žydra.pilka.

2.1.Armuotas jungiamasis šviesolaidinis kabelis ST/UPC-ST/UPC duplex 2MM OM2 35m.ZN Kodas 581320

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with two cores

 Armuotas jungiamasis šviesolaidis ST/UPC-ST/UPC DX MM 50/125 OM2,35m.

Charakteristikos:

1.Jungiamasis šviesolaidis papildomai yra sutvirtintas kevlaru (stiklo pluoštu);

2. Nerūdijančio plieno metaline gofra patikimai apsaugo šviesolaidines skaidulas nuo mechaninio ir graužikų poveikio;

3.Metalinis specialios konstrukcijos pintas tinklelis leidžia apsaugoti skaidulas nuo

pažeidimo,tame tarpe ir nuo griaužikų,išsaugant kabelio lankstumą ir standartinio kabelio gabaritus;

4.Atsparus tempimo jėgai;

5.Lengvai montuojamas;

6.Skaidulų kiekis:2 skaidulos 50/125.

7.Skaidulos tipas:G651 OM2;

8.Jungties tipas:ST;

9.Izoliacijos tipas: LSZH;

10.Izoliacijos spalva:pilka;

11.Ilgis:35m.

Pastaba:Gaminami pagal užsakymą reikiamų ilgių.