Armuoti jungiamieji šviesolaidžiai

Armuoti jungiamieji šviesolaidžiai.

   Armored Fiber Optic Patch Cord

 

Armuotų jungiamųjų šviesolaidžių charakteristikos:

   1.Šio tipo jungiamasis šviesolaidis papildomai yra sutvirtintas kevlaru (stiklo pluoštu);

   2. Nerūdijančio plieno metaline gofra patikimai apsaugo šviesolaidines skaidulas nuo mechaninio ir graužikų poveikio;

   3.Metalinis specialios konstrukcijos pintas tinklelis leidžia apsaugoti skaidulas nuo pažeidimo,išsaugant kabelio lankstumą ir standartinio kabelio gabaritus;

   4.Atsparus tempimo jėgai;

   5.Lengvai montuojamas.

 Toks jungiamasis kabelis gali turėti nuo 1 iki 8 vienamodžių (9/125) ar daugiamodžių  (50/125 ar 62,5/125) skaidulų.

 Gali būti  su SC, FC, ST, LC, MU ar MTRJ,E2000 tipo šviesolaidinėmis jungtimis.

Skaidulos tipas:G652, G655, G657, OM2, OM3, OM4.

Izoliacijos tipas: PVC LSZH,OFNP.

Spalva:Mėlyna,geltona,raudona,žydra. 

1.Armuoti jungiamieji šviesolaidžiai vienamodžiai (single mode).

1.1.Armuotas jungiamasis šviesolaidis vienos skaidulos viename vamzdelyje

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with one core

Specification:

Structure:

1. 0.9MM tight-buffered fiber+ Flexible metal tube + Armid yarn +Stainless steel braid + jacket

2). Stainless steel tube:material:SUS204

Outer diameter(D):1.65±0.05mm

Insider diameter (d): 1.15±0.05mm

Width:0.85±0.05mm

Thickness(t):0.25±0.02 mm

Gap(p):0.22±0.02 mm

Compression resistant strength:≥3000N/100MM

3). Armyarn:

   model:1000dtex

 Number:1 branch outside the stainless steel tube 

4). Stainless steel braid:

   material:SUS304

   Thickness:0.07mm

   Number: 3 branch

   Tensile strength:Short term:≥200N: long  term:≥100N.

 5). jacket:

    Material:PVC/LSZH/PU/OFNP/PE

   Thickness(t):0.45±0.05 mm

    Outer diameter(D):3.0±0.1mm

   Length:500-2000M

   Cable weight: 14kg/km approx 

PRITAIKYMAS:

  -CATV Sistemos;

  -Telekomunikacijos;

  -Optiniai tinklai;

  -FTTH (optika į namus);

  -Didelio greičio perdavimo sistemos;

  -Testavimo instrumentai.

1.2.Armuotas jungiamasis šviesolaidis dviejų skaidulų viename vamzdelyje

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with two cores

Specifikacija.

Item   Units Single Mode   Multimode  
               
Core/Mode    μm 9.2±0.4μm@1310nm        50±2.5μm      62.5±2.5μm  
Diameter 10.4±0.8μm@1550nm      
           
Cladding Diameter.(Apvalkalo skersmuo)    μm 125±1μm         125±1μm      125±1μm  
               

Max. Attenuation

(Max.Slopinimas)

  dB/km 0.4dB/km@1310nm   3.5dB/km@850nm   3.5dB/km@850nm  
0.3dB/km@1550nm   1.5dB/km@1300nm   1.5dB/km@1300nm  
         

Operating temperature

(Darbo temeraūra)

     ℃ -20~+70(PVC);-40~+90(LSZH/PU  
               
Outer diameter (Išorinis skersmuo)   mm     3.3±0.10mm    
               
Net weight (Sviris)   kg/km   26      
               
Allowable bending radius (leistinas lenkimo spindulys)   (mm)   Dynamic 15D; Static 10D    
           
Allowable tensile (leistina tempimo jėga)   (N                      200long-term 400(short-term)  
           
Crush resistant (Atsparumas spaudimui) N/100mm                     3000long-term 5000(short-term)  
               

PRITAIKYMAS:

  -CATV Sistemos;

  -Telekomunikacijos;

  -Optiniai tinklai;

  -FTTH (optika į namus);

  -Didelio greičio perdavimo sistemos;

  -Testavimo instrumentai.

1.3.Armuotas jungiamasis šviesolaidis dvigubas.

      Duplex Armored FO Cable

Specifikacija:

Item   Units Single Mode   Multimode  
               
Core/Mode    μm 9.2±0.4μm@1310nm        50±2.5μm      62.5±2.5μm  
Diameter 10.4±0.8μm@1550nm      
           
Cladding Diameter.(Apvalkalo skersmuo)    μm 125±1μm         125±1μm      125±1μm  
               

Max. Attenuation

(Max.Slopinimas)

  dB/km 0.4dB/km@1310nm   3.5dB/km@850nm   3.5dB/km@850nm  
0.3dB/km@1550nm   1.5dB/km@1300nm   1.5dB/km@1300nm  
         

Operating temperature

(Darbo temeraūra)

     ℃  -40~+90  
               
Outer diameter (Išorinis skersmuo)   mm          (2,85±10mm)*2                     (2,0±10mm)*2    
               
Net weight (Sviris)   kg/km                  36 32      
               
Allowable bending radius (leistinas lenkimo spindulys)   (mm)   Dynamic 15D; Static 10D    
           
Allowable tensile (leistina tempimo jėga)   (N                      200long-term 400(short-term)  
           
Crush resistant (Atsparumas spaudimui) N/100mm                     3000long-term 5000(short-term)  
               

PRITAIKYMAS:

  -CATV Sistemos;

  -Telekomunikacijos;

  -Optiniai tinklai;

  -FTTH (optika į namus);

  -Didelio greičio perdavimo sistemos;

  -Testavimo instrumentai.

1.4.Armuotas jungiamasis šviesolaidinis kabelis 2*LC/UPC-2*LC/UPC duplex 4SM G652D 150m.ZN Kodas 581373

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with four cores

1.5.Armuotas jungiamasis šviesolaidinis kabelis 2*LC/UPC-2*LC/UPC duplex 4SM G652D 200m.ZN Kodas 581377

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with four cores

1.6.Armuotas jungiamasis šviesolaidinis kabelis 2*LC/UPC-2*LC/UPC duplex 4SM G652D 250m.ZN Kodas 581379

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with four cores

1.7.Armuotas jungiamasis šviesolaidinis kabelis 2*LC/UPC-2*LC/UPC duplex 4SM G652D 350m.ZN Kodas 581411

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with four cores

1.8.Armuotas jungiamasis šviesolaidinis kabelis 2*LC/UPC-2*LC/UPC duplex 4SM G652D 600m.ZN Kodas 581378

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with four cores

2.Armuoti jungiamieji šviesolaidžiai daugiamodžiai (multi mode).

   Jungiamieji daugiamodžiai (multi mode) armuoti šviesolaidžiai gaminami pagal užsakymą su įvairių tipų jungtimis ir reikiamo ilgio.

Skaidulos tipas:OM1, OM2, OM3, OM4;

Izoliacijos tipas: PVC LSZH,OFNP;

Galimos spalvos:Mėlyna,geltona,raudona,žydra.pilka.

Gali būti su SC, FC, ST, LC, MU ar MTRJ,E2000 tipo šviesolaidinėmis jungtimis.

Armuotų jungiamųjų šviesolaidžių charakteristikos:

1.Šio tipo jungiamasis šviesolaidis papildomai yra sutvirtintas kevlaru (stiklo pluoštu);

2. Nerūdijančio plieno metaline gofra patikimai apsaugo šviesolaidines skaidulas nuo mechaninio

ir graužikų poveikio;

3.Metalinis specialios konstrukcijos pintas tinklelis leidžia apsaugoti skaidulas nuo

pažeidimo,išsaugant kabelio lankstumą ir standartinio kabelio gabaritus;

4.Atsparus tempimo jėgai;

5.Lengvai montuojamas.

Toks jungiamasis kabelis gali turėti nuo 1 iki 8 daugiamodžių (50/125 ar

62,5/125) skaidulų.

Gali būti su SC, FC, ST, LC, MU ar MTRJ,E2000 tipo šviesolaidinėmis jungtimis.

Skaidulos tipas:OM1, OM2, OM3, OM4.

Izoliacijos tipas: PVC LSZH,OFNP.

Galimos spalvos:Mėlyna,geltona,raudona,žydra.pilka.

2.1.Armuotas jungiamasis šviesolaidinis kabelis ST/UPC-ST/UPC duplex 2MM OM2 35m.ZN Kodas 581320

   Armored Fiber Optic Patch Cord one tube with two cores

 Armuotas jungiamasis šviesolaidis ST/UPC-ST/UPC DX MM 50/125 OM2,35m.

Charakteristikos:

1.Jungiamasis šviesolaidis papildomai yra sutvirtintas kevlaru (stiklo pluoštu);

2. Nerūdijančio plieno metaline gofra patikimai apsaugo šviesolaidines skaidulas nuo mechaninio ir graužikų poveikio;

3.Metalinis specialios konstrukcijos pintas tinklelis leidžia apsaugoti skaidulas nuo

pažeidimo,tame tarpe ir nuo griaužikų,išsaugant kabelio lankstumą ir standartinio kabelio gabaritus;

4.Atsparus tempimo jėgai;

5.Lengvai montuojamas;

6.Skaidulų kiekis:2 skaidulos 50/125.

7.Skaidulos tipas:G651 OM2;

8.Jungties tipas:ST;

9.Izoliacijos tipas: LSZH;

10.Izoliacijos spalva:pilka;

11.Ilgis:35m.

Pastaba:Gaminami pagal užsakymą reikiamų ilgių.