DIDELIO TANKIO JUNGIAMIEJI ŠVIESOLAIDŽIAI

1.Didelio tankio LC Uniboot jungiamasis šviesolaidis su keičiamu poliškumu.

LC Uniboot jungtys – taupančios erdvę: LC dvipusė jungtis su uniboot yra dvi LC jungtys, įdėtos į bendrą korpusą, baigiamos vienu apvaliu dviejų skaidulų kabeliu. Naudojant kabelių rinkinius su LC Uniboot jungtimis galima sutaupyti puse vietos negu naudojant tradicinį dvipusį kabelį.

  Ši  keičiamo poliškumo „Uniboot LC“ jungtis su „Push/Pull Tap“ turi unikalų dizainą, leidžiantį perjungti poliškumą nenaudojant jokių įrankių. Stumti / ištraukti plastikinę apkabą labai lengva patraukti, kad būtų galima įdėti ir ištraukti iš LC adapterio. Dar vienas puikus dizainas yra tai, kad įdėjus apkabą galima nuimti. Diegimas tampa lengvas ir efektyvus.

„Uni-boot LC“ jungiamasis šviesolaidinis kabelis naudoja specialų „apvalų dvipusį“ kabelį, leidžiantį dvipusį perdavimą per vieną 2 mm LSZH kabelį.

Šis uniboot LC Duplex jungiamasis kabelis sumažina kabelių užimamą erdvę iki 68%, palyginti su standartiniais jungiamaisiais kabeliais.Dėl šių funkcijų šis uniboot patch kabelis užtikrina geresnį oro srautą ir įrangos matomumą didelio tankio tinklo aplinkoje.

Su LC Uniboot kabelių rinkiniais galima įgyvendinti geriausią sprendimą didelio tankio šviesolaidžių komutavimo ir paskirstymo spintose, duomenų centruose, privačiuose tinklluose ir patalpų instaliacijoje.Yra gaminami Vienamodžiai (Singlemode),daugiamodžiai (multimode) OM2,OM3,OM4 tipo jungiamieji šviesolaidiniai kabeliai.Tam tikslui yra naudojamas 1,6-2mm šviesolaidinis kabelis su dviem šviesolaidinėmis skaidulomis viduje.