Jungiamieji šviesolaidžiai su dviguba izoliacija

1.Jungiamieji šviesolaidžiai su dviguba izoliacija.

2Core fiber optic Patch cable with dual LSZH isolation

1.1.Jungiamasis šviesolaidinis kabelis LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 DX.

Jungiamieji šviesolaidiniai kabeliai su dviguba izoliacija gali būti naudojami atliekant sujungimus tarp aktyvinių  optinių įrenginių ar atskirų komutacinių spintų pastotėse.Tai palengvina ir pagreitina šviesolaidinio kabelio instaliavimą objekte.Papildoma LSZH (Low Smoke Zero Halogen) izoliacija apsaugo nuo mechaninių pažeidimų ar metrologinio poveikio.Šviesolaidinės jungtys dažniausiai yra uždedamos pagal užsakovo pageidavimą.Tokio tipo jungiamieji šviedolaidiniai kabeliai,kliento pageidavimu,yra gaminami nuo keletos metrų iki kelių dešimčių metrų.

Specifikacija MM 2 skaidulų:

   -Kabelio tipas:GJFJV(Y);

   -Svoris:42kg/1km;

   -Skaidulų kiekis:2 MM skaidulos 50/125mk;

   -Slopinimas:850 nm≤3.5 dB/km, 1300 nm≤1.5 dB/km;

   -Saugojimo temperatūra:-20~60℃;

   -Darbo temperatūra:-20~60℃;

   -Išorinė izoliacija:LSZH.

Specifikacija:

Skaidulos tipas: MM 50/125;

Kabelio tipas: LC/UPC-LC/UPC;

Ilgis-35,0m;

Kabelio diametras:2mm/7mm;

Įnešamas slopinimas (dB)-≤0.2dB;

Grįžtamasis slopinimas (dB)-≥35,0;

Darbo temperatūra (C)- -40+75;

Saugojimo temperat8ra (C)- -40+85.

LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 Dx
LS LC DX MM 35m.pdf
Adobe Acrobat Document 174.6 KB

1.2.Jungiamasis šviesolaidinis kabelis ST/UPC-ST/UPC MM 50/125 DX.

Specifikacija:

Skaidulos tipas: MM 50/125;

Kabelio tipas: ST/UPC-ST/UPC;

Ilgis-35,0m;

Kabelio diametras:2mm/7mm;

Įnešamas slopinimas (dB)-≤0.2dB;

Grįžtamasis slopinimas (dB)-≥35,0;

Darbo temperatūra (C)- -40+75;

Saugojimo temperat8ra (C)- -40+85.

ST/UPC-ST/UPC MM 50/125
ST ST MM 35m.pdf
Adobe Acrobat Document 184.5 KB

2.Jungiamieji šviesolaidžiai lauko sąlygomis.

HUBER+SUHNER - Excellence in Connectivity Solutions

Fiber to the Antenna Feeders


The standard solution with discrete fiber and power cables supports every type of cell site installation. HUBER+SUHNER has leading role in the design and manufacturing of harsh environment connectors (e.g. ODC, FullAXS, Q-ODC or Q-XCO) and cable assemblies for remote radio systems.Suitable subunit for accommodating PatchCords, manifold cables or breakout cable like SMARTLINE or MASTERLINE.

  • FTTA feeders for all common RRH models and systems
  • Ruggedised design and installation proof
  • Standard assemblies and customised lengths available with short lead-time
  • Cable diameter 4.8 mm, 5.5 mm or 7 mm
  • All cables rodent resistant
  • All cable assemblies factory-terminated and tested
  • UL (OFNR) and Anatel approved cables available on request

Aplication example.

 

HUBER+SUHNER cables are deployed on a global scale. Year by year, HUBER+SUHNER produces tens of thousands of FTTA feeder cables and is a leading global supplier to major system vendors and operators. Our customers value our quality products which are manufactured on all continents close to the local markets.