Rankinės kabelinės ritės

Handheld Cable Reels

Rankines kabelines rites galima naudoti tiek telefoninio,kompiuterinio ar šviesolaidini kabelio susukimui.Dažniausiai jose telpa nuo 50metrų iki 500m kabelio,priklausomai nuo kabelio tipo ir diametro.

Rankinės kabelinės ritės galima suskirstyti:

1.Plastikinės;

2.Kombinuotos (rėmelis metalinis,o ritė plastikinė);

3.Metalinės.

1.Plastikinės kabelinės ritės.

1.1.Kabelinė ritė plastikinė su viena ašimi laidu vynioti RPR-2D.ZN kodas 550435

Maža plastikinė kabelinė ritė su viena ašimi kabeliui,laidams ar virvei vynioti transportuoti ir  saugoti.Tvirtas, sklandžiai veikiantis korpusas,puikus dizainas, ergonomiška rankena, su nuimama rite ir stovėjimo stabdžiu.Stabdis yra pagamintas iš metalinio strypo su užmauta spytuokle ir turi dvylika fiksavimo pozicijų per ritės būgno apskritimą.Tam tikslui Būgno šone yra išlieta 12 įdubimų į kurias įšoka stabdymo strypas.

Pati ritė nuo ašies nusiima labai lengvai atvertus metalinį fiksavimo žiedą ant ašies ir ištraukus metailį fiksavimo kaištį.Tai leidžia ritės būgną panaudoti atskirai arba užsidėti kitą pilnai privyniotą ritę..

Ritės būgno gabaritai:180x110x180mm (A x P x G).

Specifikacija.

Ritės gabaritai :180x110x340mm.

Ritės būgno gabaritai:180x110x180mm (A x P x G).

Spalva:JuodaSvoris su rankena:0,43kg.

Būgno talpa,priklausomai nuo kabelio storio:

       2.0 mm ø-537 m

       3.0 mm ø-239 m

       4.0 mm ø-134 m

       5.0 mm ø-86 m

       6.0 mm ø-60 m

       7.0 mm ø -44 m

       8.0 mm ø -34 m

       9.0 mm ø -27 m

       11 mm ø-18 m

    Panaudojimo sritys:Šviesolaidinių jungiamųjų kabelių su uždėtomis jungtimis ,kompiuterinių kabelių ,įgarsinimo kabelių,virvės,laido ar sprogdinimo laido vyniojimui.  

1.2.Kabelinė ritė plastikinė su viena ašimi kabeliui vynioti KRP 70224PRO.ZN kodas 556701

Profesionali kabelinė ritė plastikinė KRP 70224

Tvirtas kabelio būgnas, pagamintas iš specialaus, nedūžtančio plastiko. Tvirtas, sklandžiai veikiantis korpusas,puikus dizainas, ergonomiška rankena, su nuimama kabelio kreipiančiąja ir stovėjimo stabdžiu.Ritės šoniniame diske,palei būgno pagrindą yra išlieta 50mm kiaurymė,kuri reikalinga vyniojamo kabelio ar laido pradžiai iškišti į ritės priekį,kad, neišvyniojus viso kabelio, būtų galima prisijungti prie jo abiejų jungiamojo kabelio galų.Tame pačiame šone ,viso disko perimetru yra suformuotas ir prisuktas atskiras apskritimas su dviem „L“ tipo laikikliais.Ant jo galima susukti arba ilgesnę kabelio pradžios dalį,arba atskirą bandomą kabelio likutį (5-10m). Kiekvienas laikiklis turi pailgą kiaurymę,per kurią,pravėrus daugkartinio surišimo kimbančią tarpusavyje „VELCRO“ juostelę,galima pritvirtinti užsukto kabelio galą.

Specifikacija.

Tipas:Kabelių būgnai

Ergonomiškai rankena

Rankinis stabdis.

Nuimamas kabelio kreiptuvas

Rėmo medžiaga:PC

Būgno medžiaga:PE

Pjedestalo medžiaga:PP

Spalva:Juoda

Talpa:

2mm,ø-650m;

3mm,ø-270m;

4mm,ø-177m;

5mm,ø-107m;

6mm,ø-75m;

7mm,ø-55m;

8mm,ø-42m;

9mm,ø-33m;

11mm,ø-21m.

15mm,ø-11m.

Svoris:1,2 kg.

1.3.Kabelinė ritė plastikinė su viena ašimi kabeliui vynioti KRP 70225PRO.ZN kodas 581472

Profesionalios kabelinės ritės su viena ašimi kabeliui vynioti KRP 70225 PRO kabelio būgnas pagamintas iš atsparaus smūgiams, ekologiško plastiko ir užtikrina reguliarų, visų rūšių kabelių profesionalų patikimą  transportavimą ir saugojimą. Tvirtas, sklandžiai veikiantis korpusas,puikus dizainas, ergonomiška rankena, su nuimama kabelio kreipiančiąja ir stovėjimo stabdžiu.Ritės šoniniame diske,palei būgno pagrindą yra išlieta 50mm kiaurymė,kuri reikalinga vyniojamo kabelio ar laido pradžiai iškišti į ritės priekį,kad, neišvyniojus viso kabelio, būtų galima prisijungti prie jo abiejų galų.Tame pačiame šone ,viso disko perimetru yra suformuotas ir prisuktas atskiras apskritimas su penkiais „L“ tipo laikikliais.Ant jo galima susukti arba ilgesnę kabelio pradžios dalį,arba atskirą bandomą kabelio likutį (5-10m). Kiekvienas laikiklis turi pailgą kiaurymę,per kurią,pravėrus daugkartinio surišimo kimbančią tarpusavyje „VELCRO“ juostelę,galima pritvirtinti užsukto kabelio galą.

Specifikacija:

Rėmo medžiaga :PC (polikarbonatas), PC pasižymi dideliu atsparumu atmosferos, vandens ir šilumos poveikiui. Jo savybės nesikeičia net išlaikius jį vieną mėnesį verdančiame vandenyje. Polikarbonatas išlieka pakankamai elastingas net -190 C temperatūroje, o lydosi tik pakaitintas iki 300 C. Atsparumas smūgiams.

Būgno medžiaga: PE (polietilenas), tai lengvas, tvirtas, neskęstantis, neskylantis prie žemų temperatūrų plastikas, atsparus rūgštims, šarmams, druskoms, korozijai, smūgiams.

Kojos medžiaga:PP (polipropilenas),  tai chemiškai atsparus, standus konstrukcinis plastikas, pasižymintis geromis dialektrinėmis savybėmis. Lyginant su kitais plastikais yra vienas iš lengviausių plastikų, vandenyje neskęsta, kadangi jo tankis - 0,92 g/cm3. 

Gabaritai:392x292x240mm (A x P x G).

Spalva:JuodaSvoris:1,8kg.

Būgno talpa,priklausomai nuo kabelio storio:

       2.0 mm ø-1390 m

       3.0 mm ø-618 m

       4.0 mm ø-348 m

       5.0 mm ø-223 m

       6.0 mm ø-170 m

       6.5 mm ø -140 m

       8.0 mm ø -90 m

       10 mm ø -64 m

       12 mm ø-39 m

       14 mm ø- 32 m

Panaudojimo sritys:Šviesolaidinių jungiamųjų kabelių su uždėtomis jungtimis vyniojimui,kompiuterinių kabelių vyniojimui,įgarsinimo kabelių vyniojimui,lauko ryšio kabelio vyniojimui.  

1.4.Kabelinė ritė plastikinė KRP 70225 PRO su 250m 4SM armuotu šviesolaidiniu kabeliu ZN Kodas 581606.

Kabelis PATCH 2xLCDX-2xLCDX,4SM,G657A2 armuotas,250m ritėje. 

Ritėje yra suvyniotas armuotas 4 vienamodžių skaidulų šviesolaidinis kabelis,kuris turi po dvi dvigubas SC jungtis kiekviename gale. 

Kabelinės ritės aprašymas.ZN kodas 581472 

Profesionalios kabelinės ritės su viena ašimi kabeliui vynioti AH 70226 kabelio būgnas pagamintas iš atsparaus smūgiams, ekologiško plastiko ir užtikrina reguliarų, visų rūšių kabelių profesionalų transportavimą ir saugojimą. Tvirtas, sklandžiai veikiantis korpusas,puikus dizainas, ergonomiška rankena, su nuimama kabelio kreipiančiąja ir stovėjimo stabdžiu.Ritės būgno pagrindo įdubime yra išlieta apvali 25mm kiaurymė,kuri reikalinga vyniojamo kabelio ar laido pradžiai iškišti į per būgno šerdį į disko išorę,kad ,neišvyniojus viso kabelio, būtų galima prisijungti prie jo abiejų galų.Tame pačiame šone ,viso disko perimetru yra suformuotas ir prisuktas atskiras apskritimas su penkiais „L“ tipo laikikliais.Ant jo galima susukti arba ilgesnę kabelio pradžios dalį,arba atskirą bandomą kabelio likutį (5-10m).Kiekvienas laikiklis turi pailgą kiaurymę,per kurią,pravėrus daugkartinio surišimo kimbančią tarpusavyje „VELCRO“ juostelę,galima pritvirtinti užsukto kabelio galą.

Specifikacija:

Rėmo medžiaga :PC (polikarbonatas), PC pasižymi dideliu atsparumu atmosferos, vandens ir šilumos poveikiui. Jo savybės nesikeičia net išlaikius jį vieną mėnesį verdančiame vandenyje. Polikarbonatas išlieka pakankamai elastingas net -190 C temperatūroje, o lydosi tik pakaitintas iki 300 C. Atspari smūgiams.

Būgno medžiaga: PE (polietilenas), tai lengvas, tvirtas, neskęstantis, neskylantis prie žemų temperatūrų plastikas, atsparus rūgštims, šarmams, druskoms, korozijai, smūgiams.

Kojos medžiaga:PP (polipropilenas), tai chemiškai atsparus, standus konstrukcinis plastikas, pasižymintis geromis dialektrinėmis savybėmis. Lyginant su kitais plastikais yra vienas iš lengviausių plastikų, vandenyje neskęsta, kadangi jo tankis - 0,92 g/cm3.

Gabaritai:392x292x240mm (A x P x G).

Šviesolaidinio kabelio aprašymas.ZN kodas 581593

Armuotas jungiamasis šviesolaidinis kabelis 2xSC Duplex/UPC-2xSC Duplex/UPC 4 skaidulų. 

Kabelio tipas:vienamodis.Single mode (SM),9/125

Skaidulos tipas:G657A2

Skaidulų kiekis - 4 skaidulos;

Išorinis diametras - 5,0 ± 0,5 mm;

Jungiamojo kabelio ilgis - 250 m ± 0,5 m;

Jungčių tipas kabelio galuose - po dvi dvigubas SC SM jungtis;

Jungiamojo kabelio 250m svoris be ritės-8,70kg;

Jungiamojo kabelio svoris su plastikine rite - 10,50 ± 1 kg/km.

PASTABOS: 1.Jungamojo kabelio ilgis gali būti užsakomas skirtingas:100m,150m,250m,350m.

                   2.Gaminama tik pagal užsakovo išankstinį užsakymą.

Plastikinė kabelinė ritė su  įvairiais šviesolaidiniais jungiamaisiais kabeliais

1.5.Kabelinė ritė plastikinė su viena ašimi kabeliui vynioti KRP 70226 PRO.ZN kodas 581473

Profesionalios kabelinės ritės su viena ašimi kabeliui vynioti AH 70226 kabelio būgnas pagamintas iš atsparaus smūgiams, ekologiško plastiko ir užtikrina reguliarų, visų rūšių kabelių profesionalų transportavimą ir saugojimą. Tvirtas, sklandžiai veikiantis korpusas,puikus dizainas, ergonomiška rankena, su nuimama kabelio kreipiančiąja ir stovėjimo stabdžiu.Ritės būgno pagrindo įdubime  yra išlieta apvali 25mm kiaurymė,kuri reikalinga vyniojamo kabelio ar laido pradžiai iškišti į per būgno šerdį į disko išorę,kad ,neišvyniojus viso kabelio, būtų galima prisijungti prie jo abiejų galų.Tame pačiame šone ,viso disko perimetru yra suformuotas ir prisuktas atskiras apskritimas su penkiais „L“ tipo laikikliais.Ant jo galima susukti arba ilgesnę kabelio pradžios dalį,arba atskirą bandomą kabelio likutį (5-10m).Kiekvienas laikiklis turi pailgą kiaurymę,per kurią,pravėrus daugkartinio surišimo kimbančią tarpusavyje „VELCRO“ juostelę,galima pritvirtinti užsukto kabelio galą.

Specifikacija:

Rėmo medžiaga :PC (polikarbonatas), PC pasižymi dideliu atsparumu atmosferos, vandens ir šilumos poveikiui. Jo savybės nesikeičia net išlaikius jį vieną mėnesį verdančiame vandenyje. Polikarbonatas išlieka pakankamai elastingas net -190 C temperatūroje, o lydosi tik pakaitintas iki 300 C. Atsparumas smūgiams.

Būgno medžiaga: PE (polietilenas), tai lengvas, tvirtas, neskęstantis, neskylantis prie žemų temperatūrų plastikas, atsparus rūgštims, šarmams, druskoms, korozijai, smūgiams.

Kojos medžiaga:PP (polipropilenas),  tai chemiškai atsparus, standus konstrukcinis plastikas, pasižymintis geromis dialektrinėmis savybėmis. Lyginant su kitais plastikais yra vienas iš lengviausių plastikų, vandenyje neskęsta, kadangi jo tankis - 0,92 g/cm3. 

Gabaritai:484x380x330mm (A x P x G).

Spalva:JuodaSvoris:4,0kg.

Būgno talpa,priklausomai nuo kabelio storio:

       2.0 mm ø-2611 m

       3.0 mm ø-1313 m

       4.0 mm ø-653 m

       5.0 mm ø-418 m

       6.0 mm ø-290 m

       7.0 mm ø -237 m

       15 mm ø -43 m

Panaudojimo sritys:Plastikinę ritę galima naudoti šviesolaidinių jungiamųjų kabelių su uždėtomis jungtimis ,kompiuterinių kabelių,įgarsinimo kabelių,lauko ryšio kabelių vyniojimui ir saugojimui.

 

1.6.Kabelinė ritė plastikinė KRP 70226 PRO su 4SM armuotu šviesolaidiniu kabeliu ZN Kodas 581602.

Kabelis PATCH 2xLCDX-2xLCDX,4SM,G657A1 armuotas,350m ritėje. 

Ritėje yra suvyniotas armuotas 4 vienamodžių skaidulų šviesolaidinis kabelis,kuris turi po dvi dvigubas LC jungtis kiekviename gale. 

Kabelinės ritės aprašymas.ZN kodas 581473 

Profesionalios kabelinės ritės su viena ašimi kabeliui vynioti AH 70226 kabelio būgnas pagamintas iš atsparaus smūgiams, ekologiško plastiko ir užtikrina reguliarų, visų rūšių kabelių profesionalų transportavimą ir saugojimą. Tvirtas, sklandžiai veikiantis korpusas,puikus dizainas, ergonomiška rankena, su nuimama kabelio kreipiančiąja ir stovėjimo stabdžiu.Ritės būgno pagrindo įdubime yra išlieta apvali 25mm kiaurymė,kuri reikalinga vyniojamo kabelio ar laido pradžiai iškišti į per būgno šerdį į disko išorę,kad ,neišvyniojus viso kabelio, būtų galima prisijungti prie jo abiejų galų.Tame pačiame šone ,viso disko perimetru yra suformuotas ir prisuktas atskiras apskritimas su penkiais „L“ tipo laikikliais.Ant jo galima susukti arba ilgesnę kabelio pradžios dalį,arba atskirą bandomą kabelio likutį (5-10m).Kiekvienas laikiklis turi pailgą kiaurymę,per kurią,pravėrus daugkartinio surišimo kimbančią tarpusavyje „VELCRO“ juostelę,galima pritvirtinti užsukto kabelio galą.

Specifikacija:

Rėmo medžiaga :PC (polikarbonatas), PC pasižymi dideliu atsparumu atmosferos, vandens ir šilumos poveikiui. Jo savybės nesikeičia net išlaikius jį vieną mėnesį verdančiame vandenyje. Polikarbonatas išlieka pakankamai elastingas net -190 C temperatūroje, o lydosi tik pakaitintas iki 300 C. Atspari smūgiams.

Būgno medžiaga: PE (polietilenas), tai lengvas, tvirtas, neskęstantis, neskylantis prie žemų temperatūrų plastikas, atsparus rūgštims, šarmams, druskoms, korozijai, smūgiams.

Kojos medžiaga:PP (polipropilenas), tai chemiškai atsparus, standus konstrukcinis plastikas, pasižymintis geromis dialektrinėmis savybėmis. Lyginant su kitais plastikais yra vienas iš lengviausių plastikų, vandenyje neskęsta, kadangi jo tankis - 0,92 g/cm3.

Gabaritai:484x380x330mm (A x P x G).

Šviesolaidinio kabelio aprašymas.ZN kodas 581420

Armuotas jungiamasis šviesolaidinis kabelis 2xLC Duplex/UPC-2xLC Duplex/UPC 4 skaidulų. 

Kabelio tipas:vienamodis.Single mode (SM),9/125

Skaidulos tipas:G657A1

Skaidulų kiekis - 4 skaidulos;

Išorinis diametras - 5,0 ± 0,5 mm;

Jungiamojo kabelio ilgis - 350 m ± 0,5 m;

Jungčių tipas kabelio galuose - po dvi dvigubas LC SM jungtis;

Jungiamojo kabelio svoris su plastikine rite - 16,00 ± 2 kg/km.

PASTABOS: 1.Jungamojo kabelio ilgis gali būti užsakomas skirtingas:100m,150m,250m,350m.

                   2.Gaminama tik pagal užsakovo išankstinį užsakymą.

Plastikinės kabelinės ritės su šviesolaidiniais jungiamaisiais kabeliais

1.7.Kabelis jungiamasis U/UTP CAT6 RJ45/RJ45 ritėje,50m.ZN kodas: 580718

Cable reel with cat6 networking cable 50m.

Kompiuterinio tinklo kabelio ritė su U/UTP CAT6 RJ45/RJ45 – HighFlex™ 50 metrų kabelio.Procab Cable PRX606/50.

PRX606 ritė su HighFlex CAT6 U/UTP kabeliu

PRX606 yra HighFlex CAT6 U/UTP kabelis (BCT60U), sumontuotas ant lengvos, itin tvirtos ir smūgiams atsparios polikarbonatinės ritės (CDM310). Abu galai baigiasi RJ45 jungtimis, leidžiančiomis tiesiogiai prisijungti nuo siuntimo iki priėmimo galo be jokių papildomų jungčių ar laidų. Prie ritės šono ant plastikinio laikiklio su penkiais lapeliais yra suvyniotį 5 metrai kabelio pradžios (įskaičiuoto į bendrą ritės ilgį). Jungtyse yra nuimami jungčių antgaliai, leidžiantys surinkti Neutrik Ethercon jungčių apvalkalus (Neutrik NE8MC arba NE8MC-B). Laidininkų sekciją sudaro 4 vytos poros su vytos vario 24 AWG laidininkais su polietileno „+“ formos porų atskyrikliu tarp jų. Derinys su kietomis ir tvirtomis vidinės apvalkalo medžiagomis ir minkštomis išorinio apvalkalo medžiagomis suteikia didelį lankstumą ir tvirtą prisilietimą net po daugelio kartų vyniojimo ir išvyniojimo. Jungiamasis kabelis palaiko 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T ir 10GBase-T gigabit tinklą.

Spetsifikacija:

Tipas: CAT6 U/UTP tinklo kabelis

Laidininkas: BC 7 x 0,20 mm (OFC)

Laidų skaičius: 8 (4 susuktos poros)

Sukimo žingsnis: ≤ 30 mm

Izoliacija: HDPE Ø 1,02 mm

Atskyriklis: skersinis tinklelio užpildas (PE)

Vidinis apvalkalas: kietas PVC

Vidinio apvalkalo matmenys: Ø 6,6 mm

Išorinis apvalkalas: minkštas PVC

Išorinio apvalkalo spalva: juoda

Išorinio apvalkalo matmenys: Ø 8,2 mm

Laidininko storis: 24 AWG

Jungties tipas: RJ45 – RJ45 kištukas

Kabelio ilgis:50m

Matmenys su rite: 312 x 392 x 234 mm

1.8.Kabelis jungiamasis U/UTP CAT6 RJ45/RJ45 ritėje,90m.ZN kodas: 580719

Cable reel with cat6 networking cable 90m.

Kompiuterinio tinklo kabelio ritė su U/UTP CAT6 RJ45/RJ45 – HighFlex™ 90 metrų kabelio.Procab Cable PRX606/90.

PRX606 ritė su HighFlex CAT6 U/UTP kabeliu

PRX606 yra HighFlex CAT6 U/UTP kabelis (BCT60U), sumontuotas ant lengvos, itin tvirtos ir smūgiams atsparios polikarbonatinės ritės (CDM310). Abu galai baigiasi RJ45 jungtimis, leidžiančiomis tiesiogiai prisijungti nuo siuntimo iki priėmimo galo be jokių papildomų jungčių ar laidų. Prie ritės šono ant plastikinio laikiklio su penkiais lapeliais yra suvyniotį 5 metrai kabelio pradžios (įskaičiuoto į bendrą ritės ilgį). Jungtyse yra nuimami jungčių antgaliai, leidžiantys surinkti Neutrik Ethercon jungčių apvalkalus (Neutrik NE8MC arba NE8MC-B). Laidininkų sekciją sudaro 4 vytos poros su vytos vario 24 AWG laidininkais su polietileno „+“ formos porų atskyrikliu tarp jų. Derinys su kietomis ir tvirtomis vidinės apvalkalo medžiagomis ir minkštomis išorinio apvalkalo medžiagomis suteikia didelį lankstumą ir tvirtą prisilietimą net po daugelio kartų vyniojimo ir išvyniojimo. Jungiamasis kabelis palaiko 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T ir 10GBase-T gigabit tinklą.

Spetsifikacija:

Tipas: CAT6 U/UTP tinklo kabelis

Laidininkas: BC 7 x 0,20 mm (OFC)

Laidų skaičius: 8 (4 susuktos poros)

Sukimo žingsnis: ≤ 30 mm

Izoliacija: HDPE Ø 1,02 mm

Kryžminis porų atskyriklis: skersinis tinklelio užpildas (PE)

Vidinis apvalkalas: kietas PVC

Vidinio apvalkalo matmenys: Ø 6,6 mm

Išorinis apvalkalas: minkštas PVC

Išorinio apvalkalo spalva: juoda

Išorinio apvalkalo matmenys: Ø 8,2 mm

Laidininko storis: 24 AWG

Jungties tipas A ir B galai: RJ45 – RJ45 kištukas

Kabelio ilgis:90m

Matmenys su rite: 312 x 392 x 234 mm

Galimas ritės variantas su jungiamuoju adapteriu RJ45/RJ45,sumontuotu ritės centre.

2.Kombinuotos kabelinės ritės.

2.1.Kabelinė ritė kombinuota KRK-1ZN viena ašimi kabeliui vynioti.ZN kodas 581641

Kombinuota kabelinė ritė pagaminta iš 8,5mm metalinio strypo rėmelio ir specialaus plastiko.Plastikinį būgną galima nuimti,priklausomai nuo poreikio.(Pvz. jeigu reikia užsidėti kitą plastikinį būgną privyniotą kabelio,vielos ar virvės).Iš trišakio metalinio rėmelio pusės metalinis strypas kyla aukštyn ir užsibaigia 90 laipsių lenkimu virš ritės,ant kurio yra uždėta plastikinė rankena.Sukimo rankena yra pagaminta iš ištiesintos Z formos strypo,kurio vienas galas persikiša kiaurai per būgną ir yra prisuktas 8mm veržle su poveržle,o ant kito sulenkto strypo galo yra uždėta plastikinė rankena.  

Specifikacija:Ritės rėmelis:metalinis trišakis 10mm strypas su užlenkta rankena;

Ritės rėmelio spalva:Pilka;

Ritės būgnas:Plastikinis;

Būgno spalva:Juoda;

Ritės su laikikliu ir rankena plotis:230 mm;

Ritės su laikikliu aukštis:410 mm;

Ritės gylis:270 mm;

Svoris:1,3 kg;

Ø Būgno cilindro diametras:150 mm;

Ø Būgno disko diametras:max.270 mm;

Būgno talpa,priklausomai nuo kabelio storio:

ø 2 mm = 890m

ø 3 mm = 396m

ø 4 mm = 223m

ø 5 mm = 142m

ø 6 mm = 99m

ø 7 mm = 73m

Panaudojimo sritys:Šviesolaidinių jungiamųjų kabelių su uždėtomis jungtimis ,kompiuterinių kabelių,įgarsinimo kabelių ,lauko ryšio kabelio,virvės vyniojimui.

 

2.2.Kombinuota kabelinė ritė KRK-59270 .ZN Kodas 581407

      Soft plastic handle cover

Kombinuota kabelinė ritė pagaminta iš 10mm metalinio strypo rėmelio ir specialaus plastiko.Plastikinį būgną galima lengvai nuimti,priklausomai nuo poreikio.(Pvz. jeigu reikia užsidėti kitą plastikinį būgną privyniotą kabelio,vielos ar virvės).Iš trišakio metalinio rėmelio pusės yra sumontuotas metalinis stabdis su spyruokle,kurio pagalba lengvu judesiu lgalima fiksuoti,kad ritė nesisuktų transportavimo metu.

Specifikacija:Ritės rėmelis:metalinis trišakis 10mm strypas su užlenkta rankena;

Ritės rėmelio spalva:Sidabrinė;

Ritės būgnas:Plastikinis;

Būgno spalva:Juoda;

Ritės su laikikliu plotis:320 mm;

Ritės su laikikliu aukštis:430 mm;

Ritės gylis:270 mm;

Svoris:1,3 kg;

Ø Būgno cilindro diametras:150 mm;

Ø Būgno disko diametras:max.320 mm;

Būgno plotis (apačioje-viršuje):100- 140 mm;

Būgno talpa,priklausomai nuo kabelio storio:

ø 3 mm = 707m

ø 4 mm = 398m

ø 5 mm = 254m

ø 6 mm = 177m

ø 7 mm = 130m

Panaudojimo sritys:Šviesolaidinių jungiamųjų kabelių su uždėtomis jungtimis ,kompiuterinių kabelių,įgarsinimo kabelių ,lauko ryšio kabelio,virvės vyniojimui.

Pastaba:

Prie šios ritės galima atskirai įsigyti papildomą atsarginę kabelinę rirę,kurią galima panaudoti papildomų kabelių,vielos ar virvės susukimui ir saugojimui.Reikalui esant,operatyviai sukeičiat rites ir jau naudojate kitą kabelį ar virvę.

Nuoroda:

Ritė kabelinė plastikinė atsarginė RKP-59270.ZN Kodas 581406,aprašyta 2.1.1. punkte.

2.1.1.Kabelinė ritė plastikinė atsarginė KRP-59271 .ZN Kodas 581406

Plastic cabel reel 320x320x140

Plastikinė kabelinė ritė gali būti panaudota kaip papildoma ritė prie KRK-59270 kombinuotos ritės,kuri pagaminta iš 10mm metalinio strypo rėmelio ir specialaus plastiko.Plastikinį ritės būgną galima lengvai nuimti,priklausomai nuo poreikio.(Pvz. jeigu reikia užsidėti kitą plastikinį būgną privyniotą kabelio,vielos ar virvės).Plastikinės ritės būgnas susideda iš dviejų simetriškų dalių.Vidurinė 150mm būgno dalis turi išimas,kurios ,susukus abi pusis tarpusavyje,neleidžia prasisukti vienai daliai kitos atžvilgiu.

Specifikacija:

Ø Ritės būgno cilindro diametras:150 mm;

Ø Ritės būgno disko diametras:max.320 mm;

Ritės būgno plotis (apačioje-viršuje):100- 140 mm;

Ritės būgno talpa,priklausomai nuo kabelio storio:

ø 3 mm = 707m

ø 4 mm = 398m

ø 5 mm = 254m

ø 6 mm = 177m

ø 7 mm = 130m

Panaudojimo sritys:Šviesolaidinių jungiamųjų kabelių su uždėtomis jungtimis ,kompiuterinių kabelių,įgarsinimo kabelių ,lauko ryšio kabelio,virvės vyniojimui.

Pastaba:

Naudoti kartu su:

Ritė kabelinė kombinuota su laikliu KRK-59270,kuris aprašytas aukščiau. 

2.3.Kombinuota platikinė kabelinė ritė su metaliniu rėmeliu 3SK3CD042.ZN kodas: 556702.  Cable Drum plastic with steel frame | size M

Kombinuota kabelinė ritė pagaminta iš  metalinio vamzdinio rėmelio su gumine rankena ir specialaus plastiko su neaptarnaujamu ašies guoliu.Mažas, patogus kabelio būgnas pagamintas iš plastiko.Su keičiamu centrinio būgno šoniniu dangčiu,priklausomai nuo poreikio.Iš rankenos pusės ant vamzdinio rėmelio yra uždėtas plastikinis laikiklis,kurį pasukus jus atlieka stabdžio vaidmenį,kad ritė nesisuktų transportuojant.

Specifikacija:

Kabelio būgnas plastikinis su plieniniu rėmu Būgno dydis:M

Ritės rėmelis:metalinis vamzdelis su rankena;

Ritės metalinio rėmelio spalva:Mėlyna;

Ritės būgnas:Plastikinis; 

Būgno spalva:Juoda;

Ritės būgno talpa,priklausomai nuo kabelio storio:

ø 3 mm = 500m;

ø 4 mm = 280m;

ø 5 mm = 180m;

ø 6 mm = 125m;

ø 7 mm = 90m;

ø 8 mm = 70m;

ø 9 mm = 55m;

ø 11 mm = 35m.

 Talpa: 80 - 100 m laido (standartinio mikrofono laido)

Būgno skersmuo:270 mm

Plotis:286 mm

Aukštis:378 mm

Gylis:198 mm

 Svoris:1,24 kg. 

2.4.Kombinuota platikinė kabelinė ritė su metaliniu rėmeliu 3SK3CD104.ZN kodas: 556703 Cable Drum plastic with steel frame | size L

Kombinuota plastikinė kabelinė ritė su metaliniu rėmeliu SK3CD104 .L dydis

Mažas, patogus kabelio būgnas pagamintas iš plastiko

Minkštas plastikinis rankenos dangtelis

Keičiama dengiamoji plokštė

Taip pat tinka montuoti XLR įmontuojamus lizdus.

Specifikacija.

Tipas:Kabelio būgnas

Būgno medžiaga:Plastmasinis

Būgno spalva:Juoda

Rėmo medžiaga:Plienas

Rėmo spalva:mėlyna

Būgninis stabdis:Taip.

Ritės būgno talpa,priklausomai nuo kabelio storio:

ø 3 mm = 985m;

ø 4 mm = 550m;

ø 5 mm = 355m;

ø 6 mm = 245m;

ø 7 mm = 180m;

ø 8 mm = 135m;

ø 9 mm = 110m;

ø 11 mm =72m.

Talpa:80 - 120 m standartinio mikrofoninio laido.

Būgno Diametras (skersmuo):320 mm

Plotis:315 mm

Aukštis:430 mm

Gylis:230 mm

Svoris:1,6 kg

2.5.Kombinuota platikinė kabelinė ritė su metaliniu rėmeliu 4SK4CD042.ZN kodas: 556704.  Cable Drum plastic with steel frame | size M

Kombinuota plastikinė kabelinė ritė su metaliniu rėmeliu 4SK4CD042 .M dydis

Mažas, patogus kabelio būgnas pagamintas iš plastiko.

Ergonomiškos formos, besisukanti švaistiklio rankena.

Su kabelio kreiptuvu, kuris taip pat tarnauja kaip įtempimo mažinimas.

Guminės kojelės yra neslidžios net ant slidžių paviršių.

Besisukantis stovėjimo stabdis.

Keičiama dengiamoji plokštė.

Taip pat tinka montuoti XLR įmontuojamus lizdus.

Ritės būgno talpa,priklausomai nuo kabelio storio:

ø 3 mm = 985m;

ø 4 mm = 550m;

ø 5 mm = 355m;

ø 6 mm = 245m;

ø 7 mm = 180m;

ø 8 mm = 135m;

ø 9 mm = 110m;

ø 11 mm =72m.

Talpa: 80 - 100 m laido (standartinio mikrofono laido 6,8mm diametro).

Specifikacija.

Tipas:Kabelio būgnas

Būgno medžiaga:Plastmasinis

Būgno spalva:Juoda

Rėmo medžiaga:Plienas

Rėmo spalva:Juoda

Būgninis stabdis:Taip

Būgno plotis:90 - 120 mm

Būgno skersmuo:275 mm

Plotis:286 mm

Aukštis:378 mm

Gylis:198 mm

Svoris:1,3 kg

2.6.Kombinuota kabelinė ritė KRP70220.ZN Kodas 581471

      Soft plastic handle cover

Kombinuota kabelinė ritė pagaminta iš  metalinio vamzdinio rėmelio su gumine rankena ir specialaus plastiko su neaptarnaujamu ašies guoliu.Su keičiamu centrinio būgno šoniniu dangčiu,priklausomai nuo poreikio.Iš rankenos pusės ant vamzdinio rėmelio yra uždėtas plastikinis laikiklis,kurį pasukus jus atlieka stabdžio vaidmenį,kad ritė nesisuktų transportuojant.

Specifikacija:

Ritės rėmelis:metalinis vamzdelis su rankena;

Ritės rėmelio spalva:Raudona;

Ritės būgnas:Plastikinis; 

Būgno spalva:Juoda;

Specifikacija:

Ritės plotis:280 mm;

Ritės aukštis:365 mm;

Ritės gylis:180 mm;

Svoris:1,3 kg;

Ø Būgno cilindro diametras:114 mm;

Ø Būgno disko diametras:max.270 mm;

Būgno plotis (apačioje-viršuje):90- 120 mm;

Būgno talpa,priklausomai nuo kabelio storio:

ø 6.5 mm = 100m

ø 8 mm = 80m

ø 10 mm = 60m

ø 12 mm = 40m

ø 14 mm = 30m

    Panaudojimo sritys:Šviesolaidinių jungiamųjų kabelių su uždėtomis jungtimis ,kompiuterinių kabelių,įgarsinimo kabelių ,lauko ryšio kabelio vyniojimui.  

Pastaba:Šitas modelis nebegaminamas ir  yra pakeistas nauju modeliu:

2.3.Kombinuota platikinė kabelinė ritė su metaliniu rėmeliu 3SK3CD042.ZN kodas: 556702.  Cable Drum plastic with steel frame | size M

Kombinuota kabelinė ritė KRP70220.ZN Kodas 581471
Kombinuota kabelinė ritė KRP70220.pdf
Adobe Acrobat Document 665.1 KB

3.Metalinės kabelinės ritės.

3.1.Metalinė kabelinė ritė pastatoma ZN MKRP-2M-2D FR .ZN Kodas 581474

Metalinės kabelio ritės specifikacija:

  -Ritėje telpa 300m-335m 8,0 ± 0,5mm storio  virvės,ryšių arba elektros kabelio .

  Ritė turi :

 -būgną metaliniais šonais kabeliui ar virvei suvynioti;

 -būgnas turi pagrindinę 80mm diametro ir 250mm ilgio cilindrinę dalį kabelio rezervui susukti;

-būgno šonuose yra 340mm+/-10mm diametro metaliniai diskai;

 -kraštinis būgno diskas turi keturias  28mm kiaurymes 20mm nuo disko krašto,kur su velcro juostele galima pritvirtini kabelio ar virbės galą.

-viename šoniniame diske,palei būgną,yra 22mm kiaurymė vyniojamo kabelio ar virvės pradžiai fiksuoti;

 -Plastikinę rankeną būgno sukimui;

 -Apatinę atramą,sudarytą iš keturių 20x20x50mm stačiakampio vamzdžio kojelių ir užkištų plastikiniais kamšiais,ritės fiksavimui stacionarioje būsenoje;

 -100mm virš šoninio disko yra rankeną su mikroporinės gumos paminkštinimu,skirtą ritės transportavimui;

 -Ritė turi užspaudžiamą stabdį,apsaugantį nuo būgno sukiojimosi transportavimo metu.

 -Ritė nudažyta miltelinio dažymo technologija juoda RAL 9005  arba tamsiai žalia AL 6020spalva.

Ritės gabaritai:580x300x345mm (Aukštis x ploti x gylis).

Būgno talpa,priklausomai nuo kabelio storio:

ø 3 mm = 2382m

ø 4 mm = 1340m

ø 5 mm = 858m

ø 6 mm = 595m

ø 7 mm = 438m

ø 8 mm = 335m

ø 9 mm = 265m

ø 11 mm = 177m

ø 13 mm = 127m.

ø 16 mm = 84m.

Pastaba:Užsakant 10 ar daugiau kabelinių ričių galimos konstrukcijos korektūros pagal užsakovo pageidavimus.

Metalinė kabelinė ritė pastatoma ZN MKRP-2M-2D FR .ZN Kodas 581474 su 250m 8mm virve.

3.2.Metalinė kabelinė ritė pastatoma ZN MKRP-1M-2D MIL.ZN Kodas 581483

Metalinės kabelio ritės specifikacija:

  -Ritėje telpa 350m-400m 5,0 ± 0,5mm storio jungiamojo šviesolaidinio,ryšių ar elektros kabelio;

  Ritė turi :

 -būgną metaliniais šonais kabeliui suvynioti;

 -būgnas turi pagrindinę 150mm diametro ir 300mm ilgio cilindrinę dalį kabelio rezervui susukti;

-būgno šonuose yra 370+/-30mm diametro metaliniai diskai;

 -būgno šerdyje yra 50mm kiaurymė,skirta kabelio pradžios prakišimui per šoninį diską į ritės išorės šoną;

  -kraštinis būgno diskas turi  privirintus keturis "Z" formos lapelius,pakilusius nuo disko 30mm.Ant jų irgi galima susukti kabelio pradžią ir jos galą pritvirtinti velcro juostelės pagalba.Tokia konstrukcija,nepriklausomai nuo to kiek kabelio yra išvyniojama,leidžia pastoviai turėti prisijungimą prie kabelio pradžios ir galo.

 -Rankeną būgno sukimui;

 -Du ratukus,palengvinančius ritės transportavimą;

 -Apatinę atramą,ritės fiksavimui stacionarioje būsenoje;

 -Viršutinę ,reguliuojamo ilgio rankeną su mikroporinės gumos paminkštinimu,skirtą ritės transportavimui;

 -Ritė turi užspaudžiamą stabdį,apsaugantį nuo būgno sukiojimosi transportavimo metu.

 -Ritė nudažyta miltelinio dažymo technologija juoda RAL 9005  arba tamsiai žalia RAL 6020spalva.

Būgno talpa,priklausomai nuo kabelio storio:

ø 3 mm = 2995m

ø 4 mm = 1685m

ø 5 mm = 1078m

ø 6 mm = 748m

ø 7 mm = 550m

ø 8 mm = 421m

ø 9 mm = 333m

ø 11 mm = 223m

ø 13 mm = 159m.

Pastaba:Užsakant 10 ar daugiau kabelinių ričių galimos konstrukcijos korektūros pagal užsakovo pageidavimus.

3.3.Metalinė kabelinė ritė pastatoma ZN MKRP-1-3D MIL.ZN Kodas 581400

Šviesolaidinio kabelio ritės specifikacija:

  -Ritėje telpa 350m-500m 4 skaidulų vienamodžio 5,0 ± 0,5mm storio jungiamojo šviesolaidinio kabelio;

  Ritė turi :

 -būgną metaliniais ar plastikiniais šonais kabeliui suvynioti;

 -būgnas turi pagrindinę  cilindrinę dalį  ne mažesnio kaip 150mm diametro ir  ne trumpesnę kaip 295mm, šviesolaidinio išvyniojamo kabelio rezervui susukti ir papildomą sekciją 50mm ilgio šviesolaidinio kabelio 5m-10m pradžios rezervo susukimui;

 -būgno šerdyje yra kiaurymė tarp pagrindinės ir  pradžios rezervo dalies,kabeliui su SC Duplex  ar Simplex jungtimis prakišti;

 -Rankeną būgno sukimui;

 -Du ratukus,palengvinančius ritės transportavimą;

 -Apatinę atramą,ritės fiksavimui stacionarioje būsenoje;

 -Viršutinę ,reguliuojamo ilgio rankeną,skirtą ritės transportavimui;

 -Ritė turi užspaudžiamą stabdį,apsaugantį nuo būgno sukiojimosi transportavimo metu.

 -Ritė nudažyta miltelinio dažymo technologija juoda RAL 9005  arba tamsiai žalia RAL 6020spalva.

Pastaba:Šviesolaidinio kabelio ritė ir šviesolaidinis kabelis su atitinkamomis jungtimis ir  jungčių tipais gaminami pagal konkretų užsakovo užsakymą.

3.4.Metalinė kabelinė ritė pastatoma ZN MKRP-1M-3D MIL.ZN Kodas 581482

Šviesolaidinio kabelio ritės specifikacija:

  -Ritėje telpa 350m-400m 4 skaidulų vienamodžio 5,0 ± 0,5mm storio jungiamojo šviesolaidinio kabelio;

  Ritė turi :

 -būgną metaliniais šoniniais diskais kabeliui suvynioti;

 -būgnas turi pagrindinę  cilindrinę dalį  150mm diametro ir 300mm ilgio,kurį sudaro būgno 250mm ilgio pagrindinė dalis kabelio rezervui susukti ir papildoma 50mm ilgio sekciją,atskirtą metaliniu disku, šviesolaidinio kabelio 5m-10m pradžios rezervo susukimui;

 -būgno šerdyje yra kiaurymė tarp pagrindinės ir  pradžios rezervo dalies,kabeliui su SC Duplex  ar Simplex jungtimis prakišti;

-būgno šonuose  ir 50mm nuo krašto yra 370+/-30mm diametro trys metaliniai diskai;

  -kraštinis būgno diskas turi  privirintus keturis "Z" formos lapelius,pakilusius nuo disko 30mm.Ant jų irgi galima susukti kabelio pradžią ir jos galą pritvirtinti velcro juostelės pagalba.Tokia konstrukcija,nepriklausomai nuo to kiek kabelio yra išvyniojama,leidžia pastoviai turėti prisijungimą prie kabelio pradžios ir galo.

 -Rankeną būgno sukimui;

 -Du ratukus,palengvinančius ritės transportavimą;

 -Apatinę atramą,ritės fiksavimui stacionarioje būsenoje;

 -Viršutinę ,reguliuojamo ilgio rankeną su mikroporinės gumos paminkštinimu,skirtą ritės transportavimui;

 -Ritė turi užspaudžiamą stabdį,apsaugantį nuo būgno sukiojimosi transportavimo metu.

 -Ritė nudažyta miltelinio dažymo technologija juoda RAL 9005  arba tamsiai žalia RAL 6020spalva.

Kabelinės ritės ZN KRPM-1M-3D MIL talpa,priklausomai nuo kabelio diametro.

L1-Kabelio talpa pagrindinėje būgno dalyje 250mm ilgio.

L2-Kabelio talpa papildomoje būgno dalyje 50mm ilgio. 

Kabelio ilgis,m Kabelio ilgis,m Kabelio ilgis,m Kabelio d,mm
L1 L2 L=L1+L2      D
5612 1122 6735 2
2496 499 2995 3
1404 281 1685 4
898 180 1078 5
623 125 748 6
458          92         550 
351 70 421 8
277 55 333 9
186 37 223 11
       

Pastaba:Šviesolaidinio kabelio ritė ir šviesolaidinis kabelis su atitinkamomis jungtimis ar jungčių tipais gaminami pagal konkretų užsakovo užsakymą.

Metalinė kabelinė ritė pastatoma ZN MKRP-1M-3D MIL.ZN Kodas 581482
Metalinė kabelinė ritė pastatoma ZN MKRP
Adobe Acrobat Document 741.3 KB

3.5.Metalinė kabelinė ritė pastatoma ZN KRP-2 MIL.ZN Kodas 581408

 Metalinė kabelinė ritė pastatoma ant žemės ZN KRP-2 yra skirta lauko ryšio kabeliui (pvz ryšio kabelis su 3 gyslomis pleninėmis ir 4 varinėmis) greitam suvyniojimui/išvyniojimui,saugojimui ir transportavimui,kas yra svarbu karinių pratybų metu.Ritė yra su guoliaviete iš vienos pusės.

Specifikacija:

1.Kabelinės ritės  gabaritai:450x420x425mm (Aukštis x Plotis x Gylis).

2.Ritės būgno diametras 150mm.

3. Ritės būgno ilgis-300mm.

4.Ritės šonai metaliniai,Diametras 350mm (±30mm).

5. Guoliavietė iš vienos pusės.

6.Guoliavietės pusėje per centrą išorėje turi šešiakampe įvore M10,kabelio susukimui su akumuliatoriniu suktuku.Kas svarbu greitam ryšio kabelio susukimui.

7.Sukimo rankenėlė kitoje pusėje.

8.Sukimo rankenėlės pusėje,per ritės šono centrą,turi transportavimo stabdį.(Yra guoliavietės užveržimo rankenėlė);

9.Ritė apsaugota 20mm diametro vamzdiniu karkasu iš visų pusių.

10.Ritės šone,palei būgną yra 50mm diametro kiaurymė,per kurią galima iškišti 3- 20mm storio kabelį.

11.Ant šonų prisuktos dvi VELCRO juostelės iškišto kabelio pradžios tvirtinimui.

12.Ritės šonuose,palei viršų yra simetriškai išgręštos 4 kiaurymės 10mm,kad,reikalui esant,būtų galima papildomai pririšti  susukto kabelio pabaigą prie ritės šono.

13.Ritė turi pastatymo kojeles-4vnt

14.Ritės užsideda viena ant kitos transportuojant ar sandėliuojant.

15.Ritė viršutinėje karkaso dalyje per vidurį turi pernešimo rankeną,pagamintą iš to pačio 20mm diametro vamzdžio,kuri netrukdo vieną ritę uždėti ant kitos.

16.Kabelinė ritė nudažyta  milteline dažymo technologija RAL6020 matine tamsiai žalia spalva.

Metalinės kabelinės ritės pastatoma ZN KRP-2 MIL aprašymas
Kabeline rite pastatoma ant zemes ZN KR
Adobe Acrobat Document 995.5 KB

3.6.Kabelio ritė su guoliaviete iš vienos pusės KRM 70230.ZN Kodas 581475

      (Cable Drum black)

Kabelio ritė su guoliaviete iš vienos pusės.

Su metaliniu kabelio būgnu.

Specifikacija:

  -Metalinis kabelio būgnas;

  -Gabaritai: (AxPXG):450x650x660mm;

  -ritės šono išorinis diametras:450mm;

  -ritės centrinio būgno diametras:250mm;

  -Būgno ilgis:290mm;

   -Svoris: 15,7 kg.

Gali būti su ratukais ir su kojelėmis.

Vienoje pusėje yra būgno laikančioji ritės konstrukcija,kurioje yra sumontuotas reguliojamas transportavimo stabdis.Kitoje yra kiaurymė su dangteliu,kur galima sudėti jungiamojo kabelio pradžią su atitinkamo tipo jungtimis.Šioje pusėje yra privirinta ritės būgno sukimo rankenėlė.

Ritės karkasas pagamintas iš vamzdelio,kas apsaugo ritė nuo atsitiktinių smūgių ir yra patogi transportavimui.

  Ritės gabaritai gali būti kitokie,priklausomai kokio storio kabelio ir kiek joje reikia suvynioti. 

3.7.Kabelio ritė su guoliaviete iš abiejų pusių ir su papildoma būgno sekcija KRM 70250 3D.  ZN Kodas 581476.(Cable Drum black). 

Kabelio ritė su guoliavietėmis iš abiejų pusių.

Su metaliniu kabelio būgnu.

Specifikacija:

  -Metalinis kabelio būgnas;

  -Gabaritai: (AxPXG):460x539x445mm;

  -ritės šono išorinis diametras:390mm;

  -ritės centrinio būgno diametras:150mm;

  -ritės būgno ilgis:350+90=440mm;

   -Svoris: 13,8 kg.

Gali būti su ratukais ir su kojelėmis.

Būgnas turi atskirą sekciją 90mm ilgio,kurioje yra susukama kabelio pradžia apie 5-10m,kuri gali būti su atitinkamomis jungtimis.

Kitoje būgno dalyje,kurios ilgis yra 350mm,susukamas likęs kabelio ilgis.

Būgno laikančioji ritės konstrukcija yra iš abiejų pusių.Vienoje yra sumontuotas reguliojamas transportavimo stabdis.Kitoje yra kiaurymė  būgno sukimo rankenai įkišti.

Ritės karkasas pagamintas iš 20mm diametro apvalaus vamzdžio,kas apsaugo ritė nuo atsitiktinių smūgių ir yra patogi transportavimui.

 Ritės gabaritai gali būti skirtingi,priklausomai nuo to kokio diametro ir kiek metrų norima susukti į  ritę.

Kabelinės ritės KRM 70250 talpa,priklausomai nuo kabelio diametro.

L1-Kabelio talpa pagrindinėje būgno dalyje 350mm ilgio.

L2-Kabelio talpa papildomoje būgno dalyje 90mm ilgio.

Kabelio ilgis,m Kabelio ilgis,m Kabelio ilgis,m Kabelio d,mm
L1 L2 L=L1+L2      D
8901 2289 11190 2
3958 1018 4976 3
2227 573 2799 4
1425 366 1791 5
989 254 1243 6
727 187 914 7
557 143 700 8
440 113 553 9
294 76 370 11
211 54 265 13
182 47 228 14
139 36 175 16
110 28 138 18
89 23 112 19
74 19 93 20
62 16 78 22
53 14 66 24
53 14 66 26
45 12 57 28
35 9 44 32
29 7 37 35
25 6 31 38

3.8.Kabelio ritė su guoliaviete iš abiejų pusių ir su papildoma būgno sekcija KRM 70260 3D.    ZN Kodas 581477.(Cable Drum black). 

Kabelio ritė su guoliavietėmis iš abiejų pusių.

Su metaliniu kabelio būgnu.

Specifikacija:

  -Metalinis kabelio būgnas;

  -Gabaritai: (AxPXG):460x540x445mm;

  -ritės šono išorinis diametras:390mm;

  -ritės centrinio būgno diametras:150mm;

  -ritės būgno ilgis:490+90=580mm;

   -Svoris: 14,7 kg.

Gali būti su ratukais ir su kojelėmis.

Būgnas turi atskirą sekciją 90mm ilgio,kurioje yra susukama kabelio pradžia apie 5-10m,kuri gali būti su atitinkamomis jungtimis.

Kitoje būgno dalyje,kurios ilgis yra 490mm,susukamas likęs kabelio ilgis.

Būgno laikančioji ritės konstrukcija yra iš abiejų pusių.Vienoje yra sumontuotas reguliojamas transportavimo stabdis.Kitoje yra kiaurymė  būgno sukimo rankenai įkišti.

Ritės karkasas pagamintas iš apvalaus 20mm diametro vamzdelio,kas apsaugo ritė nuo atsitiktinių smūgių ir yra patogi transportavimui.

 Ritės gabaritai gali būti skirtingi,priklausomai nuo to kokio diametro ir kiek metrų norima susukti į  ritę.

KRM 70260 su 740m 4SM Singlemode 5mm diametro kabeliu.

Kabelinės ritės KRM 70260 talpa,priklausomai nuo kabelio diametro.

L1-Kabelio talpa pagrindinėje būgno dalyje 490mm ilgio.

L2-Kabelio talpa papildomoje būgno dalyje 90mm ilgio.

Kabelio ilgis,m Kabelio ilgis,m Kabelio ilgis,m Kabelio d,mm
L1 L2 L=L1+L2 D
12462 2289 14750 2
5541 1018 6559 3
3117 573 3690 4
1995 366 2361 5
1384 254 1638 6
1018 187 1205 7
779 143 923 8
616 113 729 9
412 76 488 11
295 54 349 13
254 47 301 14
195 36 231 16
154 28 182 18
125 23 148 19
103 19 122 20
87 16 103 22
74 14 87 24
74 14 87 26
64 12 75 28
49 9 58 32
41 7 48 35
35 6 41 38

Įvairios rankinės ir pervežamos kabelinės ritės

Fiber cable reels ZN 20220927.pdf
Adobe Acrobat Document 720.7 KB