OPTINŲ ADAPTERIŲ APSAUGA

Optinių adapterių apsaugos (gaubtai) yra skirti  šviesolaidžių adapterių vidaus apsaugai nuo dulkių ir kitų nešvarumų,kad jie nepatektų į adapterio vidų, o taip pat saugo vartotoją nuo atsitiktinio sąlyčio su lazerio spinduliu.

 1.SC tipo šviesolaidžio adapterio apsauga.

1.1.Šviesolaidžio adapterio apsauga (gaubtas) SC-UPC PPZA-SC-SX-SM

Šviesolaidžio adapterio apsauga (gaubtas) PPZA-SC-SX-SM skirtas vienamodžių (Singlemode) šviesolaidžių adapterių  vidaus apsaugai nuo dulkių ir kitų nešvarumų,kad jie nepatektų į adapterio vidų, o taip pat saugo vartotoją nuo atsitiktinio sąlyčio su lazerio spinduliu.

Panaudojimas:Šviesolaidžio adapteris Simplex - SC

Spalva: Mėlyna

Matmenys 15 x 15 x 10mm.

Panaudojimo pavyzdys.

1.2.Šviesolaidžio adapteris SC/UPC SM su apsauga (atverčiamu gaubtu).ZN Kodas 580003

Šviesolaidinis adapteris SC / PC SM simplex skirtas sujungti du vienmodžius optinius kabelius,kurie pasibaigia SC / PC jungtimis. Užtikrina didelį įvorės centravimo tikslumą ir mažą slopinimą.

 Adapterio korpuse nėra šoninių tvirtinimo flanšų. Jis aprūpintas užsegamais tvirtinimo kronšteinais, todėl gali būti naudojamas įvairiausiuose abonentų lizduose. Adapteris yra su apsauginiu nuo dulkių atverčiamu gaubteliu.

Adapteriai naudojami šviesolaidinėse skirstomosiose dėžutėse, kad būtų galima sujungti jungiamuosius šviesolaidinius PATCH kabelius su optiniais pigteilais, privirintais prie šviesolaidinio kabelio, skirstomųjų dėžučių ir abonentų lizdų.

Prekės savybės:

-Skirtas vienmodėms optinėms skaiduloms;

-Spalva:mėlyna;

-Mažas slopinimas;

-SC / PC simplex jungtys

-apsauginis atverčiamas gaubtelis.

1.3.Šviesolaidžio adapterio apsauga (gaubtas) SC-UPC PPZA-SC-SX-MM

Šviesolaidžio adapterio apsauga (gaubtas) PPZA-SC-SX-MM skirtas daugiamodžių (Multimode) šviesolaidžių adapterių  vidaus apsaugai nuo dulkių ir kitų nešvarumų,kad jie nepatektų į adapterio vidų, o taip pat saugo vartotoją nuo atsitiktinio sąlyčio su lazerio spinduliu.

Panaudojimas:Šviesolaidžio adapteris Simplex - SC

Spalva: Pilka

 

Matmenys 15 x 15 x 10mm.

Panaudojimo pavyzdys.

1.4.Šviesolaidžio adapterio apsauga (gaubtas) SC-APC PPZA-SCA-SX-SM

Šviesolaidžio adapterio apsauga (gaubtas) PPZA-SCA-SX-SM skirtas vienamodžių (Singlemode) šviesolaidžių adapterių  vidaus apsaugai nuo dulkių ir kitų nešvarumų,kad jie nepatektų į adapterio vidų, o taip pat saugo vartotoją nuo atsitiktinio sąlyčio su lazerio spinduliu.

Panaudojimas:Šviesolaidžio adapteris Simplex - SCA

Spalva: Žalia

 

Matmenys 15 x 15 x 10mm.

Panaudojimo pavyzdys.