OPTINŲ ADAPTERIŲ APSAUGA

Optinių adapterių apsaugos (gaubtai) yra skirti  šviesolaidžių adapterių vidaus apsaugai nuo dulkių ir kitų nešvarumų,kad jie nepatektų į adapterio vidų, o taip pat saugo vartotoją nuo atsitiktinio sąlyčio su lazerio spinduliu.

 1.SC tipo šviesolaidžio adapterio apsauga.

1.1.Šviesolaidžio adapterio apsauga (gaubtas) SC-UPC PPZA-SC-SX-SM

Šviesolaidžio adapterio apsauga (gaubtas) PPZA-SC-SX-SM skirtas vienamodžių (Singlemode) šviesolaidžių adapterių  vidaus apsaugai nuo dulkių ir kitų nešvarumų,kad jie nepatektų į adapterio vidų, o taip pat saugo vartotoją nuo atsitiktinio sąlyčio su lazerio spinduliu.

Panaudojimas:Šviesolaidžio adapteris Simplex - SC

Spalva: Mėlyna

Matmenys 15 x 15 x 10mm.

Panaudojimo pavyzdys.

1.2.Šviesolaidžio adapterio apsauga (gaubtas) SC-UPC PPZA-SC-SX-MM

Šviesolaidžio adapterio apsauga (gaubtas) PPZA-SC-SX-MM skirtas daugiamodžių (Multimode) šviesolaidžių adapterių  vidaus apsaugai nuo dulkių ir kitų nešvarumų,kad jie nepatektų į adapterio vidų, o taip pat saugo vartotoją nuo atsitiktinio sąlyčio su lazerio spinduliu.

Panaudojimas:Šviesolaidžio adapteris Simplex - SC

Spalva: Pilka

 

Matmenys 15 x 15 x 10mm.

Panaudojimo pavyzdys.

1.3.Šviesolaidžio adapterio apsauga (gaubtas) SC-APC PPZA-SCA-SX-SM

Šviesolaidžio adapterio apsauga (gaubtas) PPZA-SCA-SX-SM skirtas vienamodžių (Singlemode) šviesolaidžių adapterių  vidaus apsaugai nuo dulkių ir kitų nešvarumų,kad jie nepatektų į adapterio vidų, o taip pat saugo vartotoją nuo atsitiktinio sąlyčio su lazerio spinduliu.

Panaudojimas:Šviesolaidžio adapteris Simplex - SCA

Spalva: Žalia

 

Matmenys 15 x 15 x 10mm.

Panaudojimo pavyzdys.