ŠVIESOLAIDINIAI KIŠTUKINIAI LIZDAI

(Fiber optic wall sockets.)

1.SC SX ir LC DX  adapterio laikiklis su Keystone tipo tvirtinimu.ZN Kodas  580740

Plastikinis SC Simplex arba LC Duplex šviesolaidinių adapterių laikiklis su "Keystone" tvirtinimu.Gali būti naudojamas komutacinėse panelėse ar sieninėse rozetėse atskirai arba kartu su RJ45 kompiuteriniais lizdais.Galima montuoti Singlemode arba multimode šviesolaidinius adapterius.

2.LC DX  MM OM3 adapteris su Keystone tipo laikikliu.ZN Kodas  580739

   (LC holder with LC Duplex MM OM3 fiber optic (FO) adapter)

LC Duplex šviesolaidinis MM OM3 adapteris su „Keystone“ tvirtinimu.

Tai plastikinis laikiklis (modulis) su „Keystone“ tipo tvirtinimu optinimas adapteriams montuoti,kuriame yra įdėtas LC Duplex multimode OM3 šviesolaidinis adapteris.

Paskui su laikikliu šviesolaidinį adapterį galima tvirtinti tuščioje komutacinėje panelėje,virštinkinėje ar sieninėje komutacinėje dėžutėje.

Komutacinėje panelėje galima sumontuoti dalį kompiuterinių lizdų RJ45 ir dalį šviesolaidinių adapterių su standartiniu Keystone tvirtinimu.

Adapterio Multimode MM LC/LC OM3 DX (Duplex) specifikacija:

-Spalva: Aqua.

-LC adapteris atitinka ANSI / EIA / TIA ir IEC standartą.

-Galima montuoti į SC/SC Simplex adapterių kiaurymes.

-Įnešamas slopinimas (typical insertion loss),dB: ≤ 0,1dB;

-Maksimalus įnešamas slopinimas (max insertion loss),dB:≤ 0,2dB;

-Ilgaamžiškumas (Durability 500 Mating times),dB: Δ I.L. ≤ 0,2dB;

-Darbo temperatūra (operating temperature): -40 C ,+75 C;

-Saugojimo temperatūra: -40 C, +85 C;

-Matmenys (body dimension),mm:29,2 (L)*12,75 (W)*9.35 (H);

-Įvorė (sleeve):Cirkonio (Zirconia);

-Korpuso medžiaga: plastikas (PC);

-Klipsas:nerūdijantis plienas (stainless steel SUS 304).

Naudojamas vietiniuose ar duomenų perdavimo tinkluose,pastatytuose šviesolaidinių kabelių pagrindu.

3. 1xST adapterio laikiklis  su "Keystone" tvirtinimu.

  Šio tipo ST viengubo adapterio laikiklis gali būti montuojams į RJ45 lizdo laikiklį.Turi "Keystone" tipo tvirtinimą.

4.Šviesolaidiniai kištukiniai lizdai į kabelinį kanalą.

4.1.Rehau 1xSC Duplex 22,5x45mm.ZN Kodas 230656

Atitinka MosaicTM (22,5 x 45 mm). Montavimas nereikalauja jokių specialių priemonių (montavimas akimirksniu).Balta nedegi medžiaga.

Sumontuotas SC Duplex MM adapteris.Galima montuoti ir  SC SM Duplex ,ir ST Duplex adapterius.

Specifikacija:

  -Aukštis-45mm;

  -Plotis-22,5mm;

  -Gylis-29mm;

  -Storis-22gr;

  -Spalva-balta.

4.2. Mosaic 1xSC Duplex 22,5x45mm.SM

Atitinka MosaicTM (22,5 x 45 mm). Montavimas nereikalauja jokių specialių priemonių (montavimas akimirksniu).Balta nedegi medžiaga.

Sumontuotas SC Duplex SM adapteris.Galima montuoti ir ST Duplex adapterius.

Specifikacija:

  -Aukštis-45mm;

  -Plotis-22,5mm;

  -Gylis-29mm;

  -Scoris-22gr;

  -Spalva-balta.

Kat.kodas:16.A0072

Gamintojas:Molex Premise Networks Spółka z o.o. ROKITKI

4.3.Mosaic 1xSC Duplex 22,5x45mm.MM

Atitinka MosaicTM (22,5 x 45 mm). Montavimas nereikalauja jokių specialių priemonių (montavimas akimirksniu).Balta nedegi medžiaga.

Sumontuotas SC Duplex  MM adapteris.

Specifikacija:

  -Aukštis-45mm;

  -Plotis-22,5mm;

  -Gylis-29mm;

  -Scoris-22gr;

  -Spalva-balta.

Kat.kodas: 16.A0062

Gamintojas:Molex Premise Networks Spółka z o.o. ROKITKI

4.4. Mosaic 2xST 22.5x45mm.SM arba MM.

 

Atitinka LegrandTM (22,5 x 45 mm). Montavimas nereikalauja jokių specialių priemonių (montavimas akimirksniu).Balta nedegi medžiaga.

Galima montuoti ir vienamodžius ir daugiamodžius ST adapterius.

Specifikacija:

  -Aukštis-45mm;

  -Plotis-22,5mm;

  -Gylis-29mm;

  -Scoris-22gr;

  -Spalva-balta.

Kat.kodas:

2ST SM:  16.A0032

2ST MM: 16.A0022

Gamintojas:Molex Premise Networks Spółka z o.o. ROKITKI

4.5. Mosaic 2xMTRJ 22.5x45mm.SM arba MM.

Atitinka MosaicTM (22,5 x 45 mm).Yra suderinamas su LegrandTM. Montavimas nereikalauja jokių specialių priemonių (montavimas akimirksniu).Balta nedegi medžiaga.

Sumontuoti 2xMTRJ SM arba MM  juodos spalvos apteriai.

Specifikacija:

  -Aukštis-45mm;

  -Plotis-22,5mm;

  -Gylis-27,9mm;

  -Scoris-10gr;

  -Spalva-balta.

Kat.kodas: MLG-00009-02

Gamintojas:Molex Premise Networks Spółka z o.o. ROKITKI

4.6. 3xSC Duplex 50x50mm.SM.Suderinama su Euromod standartu.

Atitinka Euromod standartą.Montavimas nereikalauja jokių specialių priemonių (montavimas akimirksniu).Balta nedegi medžiaga.

Sumontuota 3xSC Duplex SM adapteriai.

Specifikacija:

  -Aukštis-50mm;

  -Plotis-50mm;

  -Gylis-27,5mm;

  -Scoris-24gr;

  -Spalva-balta.

Kat.kodas: 17.A0262

Gamintojas:Molex Premise Networks Spółka z o.o. ROKITKI

4.7. 3xSC Duplex 50x50mm.MM.Suderinama su Euromod standartu.

Atitinka Euromod standartą.Montavimas nereikalauja jokių specialių priemonių (montavimas akimirksniu).Balta nedegi medžiaga.

Sumontuota 3xSC Duplex MM adapteriai.

Specifikacija:

  -Aukštis-50mm;

  -Plotis-50mm;

  -Gylis-27,5mm;

  -Scoris-24gr;

  -Spalva-balta.

Kat.kodas:  17.A0252

Gamintojas:Molex Premise Networks Spółka z o.o. ROKITKI

4.8. 2xSC Duplex 50x50mm.SM.Suderinama su Euromod standartu.

Atitinka Euromod standartą.Montavimas kampu sumažina jungiamųjų šviesolaidžių laužimo kampą.Montavimas nereikalauja jokių specialių priemonių (montavimas akimirksniu).Balta nedegi medžiaga.

Sumontuota 2xSC Duplex SM adapteriai.

Specifikacija:

  -Aukštis-50mm;

  -Plotis-50mm;

  -Gylis-52,0mm;

  -Scoris-40gr;

  -Spalva-balta.

Kat.kodas:  MEU-00014-02

Gamintojas:Molex Premise Networks Spółka z o.o. ROKITKI

4.9. 2xSC Duplex 50x50mm.MM.Suderinama su Euromod standartu.

Atitinka Euromod standartą.Montavimas kampu sumažina jungiamųjų šviesolaidžių laužimo kampą.Montavimas nereikalauja jokių specialių priemonių (montavimas akimirksniu).Balta nedegi medžiaga.

Sumontuota 2xSC Duplex MM adapteriai.

Specifikacija:

  -Aukštis-50mm;

  -Plotis-50mm;

  -Gylis-52,0mm;

  -Scoris-40gr;

  -Spalva-balta.

Kat.kodas: MEU-00009-02

Gamintojas:Molex Premise Networks Spółka z o.o. ROKITKI

4.10. 4xST  50x50mm.MM.Suderinama su Euromod standartu.

Atitinka Euromod standartą.Montavimas kampu sumažina jungiamųjų šviesolaidžių laužimo kampą.Montavimas nereikalauja jokių specialių priemonių (montavimas akimirksniu).Balta nedegi medžiaga.

Sumontuota 4xST MM adapteriai.

Specifikacija:

  -Aukštis-50mm;

  -Plotis-50mm;

  -Gylis-47,0mm;

  -Scoris-40gr;

  -Spalva-balta.

Kat.kodas: MEU-00005-02

Gamintojas:Molex Premise Networks Spółka z o.o. ROKITKI

4.11.Legrand šviesolaidinio tinklo rozetės.

Optinė rozetė 2xST (Optical outlet 2ST)      078616

Optinė rozetė 2xSC (Optical outlet 2SC)      078617

Optinė rozetė 2xSC (Optical outlet 2LC)      078618

 

4.12.  Virštinkinis kištukinis lizdas 2xSC Duplex OKD-2DSC pagrindu.ZN Kodas 550891

Sieninė FTTH galinio vartotojo optinio krosavimo dėžutė pagaminta iš baltos plastmasės.Joje numatyta galimybė įstatyti du optinius SC dvigubus adapterius ir įmontuota optinė kasetė,kurioje  galima atlikti keturių šviesolaidinių skaidulų suvirinimą ir rezervo suvyniojimą. Kompaktiška, žemo profilio sieninė dėžutė naudojama mažose ir didesnėse verslo patalpose.

   Dėžutės gabaritai:

      -aukštis 25mm;

      -plotis 120mm;

      -gylis- 80mm.

Savybės ir privalumai:
  -Ergonomiškas dizainas;
  -Galimybė įvesti kabelį iš galo arba iš apačios;
  -Visus šviesolaidžius galima susukti išlaikant 30mm minimalų lenkimo spindulį;
  -Dėžutė pagaminta iš ugniai atsparios medžiagos;
  -Jungiamojo šviesolaidžio ( patchkcordo) išvedimo vieta yra apsaugota,uždedama apsauga;
  -Standartinė spalva balta.