AKTYVIOS ŠVIESOLAIDŽIO SKAIDULOS IDENTIFIKATORIUS

„Fujikura FID-30R“ - aktyviųjų skaidulų identifikatorius, skirtas nustatyti eismo buvimą ir kryptį, netrukdant sistemai. Tai leidžia įsitikinti, kad bandymui atlikti reikiamas pluoštas yra atjungtas nuo tinklo. Jis sugeba aptikti bandymo impulsus, todėl tinkle lengva nustatyti ir rasti pluoštus. „FID-30R“ taip pat turi įmontuotą 1310/1490/1550 nm optinės galios matuoklį.

Naujoji ID serija turi keletą novatoriškų funkcijų, tokių kaip patobulintas aptikimo jautrumas, spalvotas jutiklinis ekranas, ONU gigabito pasyvaus optinio tinklo (GPON) aptikimas ir daug daugiau.

1.Fujikura FID-30R-aktyvių šviesolaidžio skaidulų identifikatorius.ZN Kodas

„Fujikura FID-30R“ - aktyvių šviesolaidžio skaidulų identifikatorius, skirtas nustatyti duomenų perdavimo faktą šviesolaidžio skaidula ir jų kryptį, netrukdant sistemai. Tai leidžia nustatyti skaidulos būseną  prieš  ją atjungiant nuo tinklo.Jis sugeba aptikti bandymo impulsus, todėl tinkle lengva nustatyti ir rasti pasyvias ir aktyvias skaidulas. „FID-30R“ taip pat turi įmontuotą 1310/1490/1550 nm optinės galios matuoklį.

Naujoji ID serija turi keletą novatoriškų funkcijų, tokių kaip patobulintas aptikimo jautrumas, spalvotas jutiklinis ekranas, ONU gigabito pasyvaus optinio tinklo (GPON) aptikimas ir daug daugiau.

Apibūdinimas

FID-30R“ apima optinį galios matuoklį ir pakeičia „FID-25R“, o atnaujintas standartinis modelis „FID-31R“ pakeičia „FID-26R“. Šviesolaidžio skaidulos identifikatoriai, naudojami šviesos galios buvimui optiniuose skaidulose nustatyti, apima tris aptikimo funkcijas: TONAS, DUOMENŲ BUVIMAS ir ONU. 

Abiejuose modeliuose yra gaiduko valdomas spaustukas, skirtas makrokomandai sulenkti pluoštą, kad nutekėtų šviesa, kurią tada aptinka du foto jutikliai. Pluošto identifikatoriai gali nustatyti kelių rūšių šviesos signalus ir nurodyti signalo kryptis.

Trigerio užrakto funkcija užtikrina skaidulos prispaudimą pastoviu slėgiu, o 2,4 colių spalvotas skystųjų kristalų jutiklinis skydelis su foninio apšvietimo funkcija leidžia vartotojui peržiūrėti numatomą optinę skaidulos galią ir pasirinkti norimą 1310 nm, 1490 nm bangos ilgį, arba 1550 nm. Pateikiami moduliuojami 270Hz, 1kHz ir 2kHz dažnių tonai, taip pat nenutrūkstamų bangų ir ONU signalai. Vartotojai taip pat gali pasirinkti iš trijų aptikimo jautrumo režimų: įprasto, greito ir gero. 

Kitos su baterijomis valdomos „FID30R“ / „FID31R“ savybės yra tvirta korpuso konstrukcija, lengvai naudojamas pluošto spaustukas, būsenos indikatorius ir reguliuojami nustatymai, kaip išlaikyti rezultatą, garsinio signalo garsumą, apšvietimo ryškumą, automatinį pritemdymą ir automatinį išjungimą. 

Pluošto identifikatoriai gali būti naudojami UV spinduliais padengtam pluoštui, 0,9 mm skersmens sandariam buferiniam pluoštui, iki 3 mm skersmens pluošto laidui ir iki 12 pluošto juostelių.

Savybės

Tvirtas korpuso dizainas.

Universali skaidulos spaustuko konstrukcija, pritaikyta daugeliui pluoštų tipų (0,9-3mm)

2,4 colių spalvotas LCD jutiklinis ekranas su apšvietimu

Trigerio užrakto funkcija nuolatiniam skaidulos užspaudimui

Reguliuojamas nustatymas

Elektros skaitiklio jungties galvutė yra keičiama

Programinės aparatinės įrangos atnaujinimas internetu.

Techninė specifikacija

Skaidulos tipas: vienamodė (singlemode)

Apvalkalas: 0,25 mm danga, juostinis pluoštas iki 12 pluoštų arba gijinis (siūlų) pluoštas: 1,1 mm, 1,5 mm, 1,7 mm, 2,0 mm arba 3,0 mm

Signalo diapazonas: nuo 900 iki 1700 nm

Aptinkamas šviesos signalai: trafiko signalas, tono moduliuojama šviesa esant 270 Hz, 1 kHz arba 2 kHz dažniui (stačiakampis 50 ± 10% darbo ciklas).

Optinio signalo galios matuoklis

Signalo atsakas: 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm

Aptinkamas šviesos signalas: trafiko signalas, tono moduliuojama šviesa esant 270 Hz, 1 kHz arba 2 kHz dažniui (stačiakampis 50 ± 10% darbo ciklas)

Detektoriaus jautrumas: nuo +10 iki -60 dBm moduliuojamas tonas / +10 iki -40 dBm esant nuolatinei šviesai (eismo signalas)

 

Tikslumas: kambario temperatūroje ± 0,3 dB

Bendros charakteristikos

Atsparumas smūgiams :76 cm kritimas *

Darbo aplinka: nuo -10 iki + 50 ° C, nuo 0 iki 95% RH

Laikymo aplinka: nuo -20 iki + 60 ° C, nuo 0 iki 95% RH

Maitinimas: 1,2 ~ 1,5 V DC iš dviejų AA baterijų

Baterijos veikimo laikas: ~ 8 valandos

Matmenys: P x A x G 50 x 115 x 212 mm

 

Svoris: 230 g (su akumuliatoriumi)

Fujikura FID-30R specifikacija.(Angl.)

Fujikura FID-30R specifikacija.(Angl.)
Fujikura FID-30R_FID-31R_brochure.pdf
Adobe Acrobat Document 3.1 MB